• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 22979 - تاریخ انتشار : یکشنبه 09 آبان 1395 - ساعت: 20:56

چاپ
گازرسانی به تمام روستاهای شهرستان عسلویه

گازرسانی به تمام روستاهای شهرستان عسلویه


فرماندار عسلویه از گازرسانی به تمام روستاهای شهرستان عسلویه خبر داد.

به گزارش میانخبر، عبدالله نادری عصر امروز در گردهمایی علمای شیعه و اهل سنت و فعالان سیاسی شهرستان‌های جنوبی استان بوشهر با حضور قائم مقام وزیر کشور اظهار داشت: شهرستان عسلویه نماد وحدت اسلامی است و در تمام مسایل و مشکلات شهرستان، آنچه که حلال مشکلات است وحدت و همدلی میان برادران و خواهران شیعه و اهل سنت است.

وی افزود: بدون تردید مردم شریف این شهرستان مرزداران شریف برای جمهوری اسلامی بوده‌اند و باید از مردم این شهرستان تقدیر کنیم.

فرماندار عسلویه خاطر نشان کرد: میزان مشارکت مردم شهرستان عسلویه در انتخابات‌های گذشته بسیار بالا بوده است و همواره از میانگین کشوری بالاتر بوده است.

نادری تصریح کرد: در دولت تدبیر و امید در شهرستان عسلویه فعالیت‌های خوبی انجام شده به گونه‌2ای که ایجاد فضاهای آموزشی و اجرای سایر پروژه‌های ارزشمند عمرانی در طول فعالیت این دولت قابل توجه بوده است.

وی از گازرسانی به تمام روستاهای شهرستان عسلویه خبر داد و گفت: به تمام روستاهای شهرستان در این دوره گاز رسانی شده و در زمینه ورزش و جوانان و بهداشت نیز فعالیت‌های خوبی انجام شده است.

نادری در پایان خاطر نشان کرد: با تاکیدات استاندار در زمینه اشتغال نیروهای بومی شهرستان، اقدامات قابل توجهی انجام شده و با همکاری صنایع نفت و گاز و پترو شیمی این وضعیت بهبود می‌یابد.


منبع : فارس

مطالب مرتبط با : گازرسانی به تمام روستاهای شهرستان عسلویه
دیدگاه شما در مورد : گازرسانی به تمام روستاهای شهرستان عسلویه

گازرسانی به تمام روستاهای شهرستان عسلویه تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ