• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 22990 - تاریخ انتشار : دوشنبه 10 آبان 1395 - ساعت: 12:58

چاپ
حقوق بگیران نجومی از طوار طلحه و زبیر هستند

امام جمعه میاندورود:

حقوق بگیران نجومی از طوار طلحه و زبیر هستند


امام جمعه میاندورود گفت: امروز صدها طلحه و زبیر هستند که در این انقلاب سهم خواهی می‌کنند و کسانی که حقوق‌های نجومی گرفتند می‌گویند سهم خود را از انقلاب داریم برمی‌داریم.

به گزارش میانخبر، حجت الاسلام رضا محمدنسب در مراسم رونمایی از یادمان شهدای گمنام سورک با بیان اینکه درسی که از شهدا باید بگیریم پشتیانی از ولی فقیه است، اظهار کرد: تا زمانی که فرهنگ ایثار و شهادت در کشور وجود دارد آمریکا جرات سلطه بر آن را ندارد.

وی افزود: فرهنگ ایثار و شهادت را ولی فقیه برای مردم ترسیم کرده که برگرفته از عاشورای امام حسین(ع) است.

امام جمعه میاندورود با اشاره به اینکه از صدر اسلام تا عصر امام عسگری(ع) و تا امروز ریزش و رویش‌های زیادی را داشتیم، بیان کرد: بعد از انقلاب رویش بیشتر بوده و شهدای مدافع حرم نمونه کوچک این رویش هستند.

محمدنسب به ریزش‌های انقلاب و عده‌ای که به‌دنبال سهم‌خواهی از سفره انقلاب هستند اشاره کرد و گفت: امروز صدها طلحه و زبیر هستند که در این انقلاب سهم خواهی می‌کنند و کسانی که حقوق‌های نجومی گرفتند می‌گویند سهم خود را از انقلاب داریم برمی‌داریم.

وی تاکید کرد: تا زمانی که پشتیبان ولی فقیه هستیم این طلحه و زبیرهای این زمان کاری پیش نخواهند برد.

محمدنسب با اشاره به رونمایی از یادمان شهدای گمنام سورک، خاطرنشان کرد: تا زمانی که این آثار و بناها وجود دارد فرهنگ ایثار و شهادت در نسل جوان جامعه نهادینه می‌شود.دیدگاه شما در مورد : حقوق بگیران نجومی از طوار طلحه و زبیر هستند

حقوق بگیران نجومی از طوار طلحه و زبیر هستند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ