• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 23008 - تاریخ انتشار : دوشنبه 10 آبان 1395 - ساعت: 19:04

چاپ
مناسب‌سازی معابر شهری، فضاهای مختلف ادارات و موسسات میاندورود

معاون فرماندار میاندورود تاکید کرد

مناسب‌سازی معابر شهری، فضاهای مختلف ادارات و موسسات میاندورود


معاون فرماندار میاندورود به مناسب‌سازی در معابر شهری، فضاهای مختلف ادارات و موسسات میاندورود تاکید کرد.

به گزارش میانخبر، محمدرضا غلامی صبح امروز در جلسه مناسب‌سازی که در فرمانداری این شهرستان برگزار شد، با بیان اینکه دغدغه دولت آرامش و زندگی سالم برای مردم جامعه است، اظهار کرد: در این باره فرمانداری این شهرستان نسبت به این موضوع تأکیدات بسیاری دارد.

وی با اشاره به اینکه در قانون اساسی حقوق شهروندی برای همه آحاد جامعه لحاظ شده است، افزود: برای هر قشری اعم از زنان و مردان دارای هر گرایش و سلیقه‌ای این حق وجود دارد که مسؤولان باید تلاش کرده تا همه بتوانند از آن به‌درستی بهره‌مند شوند.

معاون فرماندار میاندورود به تحقق مصوبات بیان شده در جلسه گذشته تأکید کرد و گفت: آن دست از اداره‌هایی که مصوبات جلسه به آنها ارجاع می‌شود به‌طور جدی پیگیر وظایف خود باشند.

غلامی بی‌توجه بودن مصوبات در برخی از ادارات این شهرستان را به معنای بی‌اهمیت دانستن موضوعات از سوی آنها دانست و تاکید کرد: به‌طور کامل تمام اداراتی که مصوبات تعیین‌شده را پیگیری می‌کنند از این به بعد رصد و ارزیابی می‌شوند.

وی خاطرنشان کرد: مناسب‌سازی تنها برای معلولان نیست بلکه سالمندان، جانبازان و زنان باردار هم در این گروه قرار می‌گیرند و بهزیستی میاندورود نیز دبیر این طرح است.

غلامی با اشاره به مناسب‌سازی معابر شهری، فضاهای مختلف ادارات و موسسات، گفت: به مشارکت و رعایت حقوق شهروندی برای معلولان، جانبازان و سالمندان در استفاده از امکانات رفاهی و اجتماعی در این شهرستان توجه ویژه شود.دیدگاه شما در مورد : مناسب‌سازی معابر شهری، فضاهای مختلف ادارات و موسسات میاندورود

مناسب‌سازی معابر شهری، فضاهای مختلف ادارات و موسسات میاندورود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ