• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 23030 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 12 آبان 1395 - ساعت: 17:12

چاپ
فرزندان با تربیت صحیح، فهیمده‌های آینده خواهند بود

خواهر شهید فهمیده در میاندورود:

فرزندان با تربیت صحیح، فهیمده‌های آینده خواهند بود


خواهر شهید فهمیده گفت: اگر خانواده‌ها بتوانند برای فرزند تربیت صحیحی در خانوده اعمال کنند امروز بچه‌های ما همان فهمیده‌های آینده خواهند بود.

به گزارش میانخبر، مرضیه فهمیده در جمع کارکنان آموزرش و پرورش میاندورود با اشاره به برگزاری سالگرد شهید فهمیده در شهرهای مختلف کشور، اظهار کرد: به‌عنوان پیام‌آور خون شهید و یکی از خانواده شهدا، سعی کردیم پیام شهدا را به دانش‌آموزان برسانیم.

وی افزود: سعی می‌کنیم یادآور خاطرات، ازخودگذشتگی و ایثار محمدحسین و شهدای دانش‌آموز باشیم و یادآوری کنیم که در 13 آبان ماه دانش‌آموزان و دانشجویان به خیابان‌ها ریختند و نشان دادند که در جمهوری اسلامی همیشه ایستادند و پایند به ارزش‌های انقلاب هستند.

خواهر شهید فهمیده با بیان اینکه شهید فهمیده‌ها در هشت سال دفاع مقدس دشمن و تانک را دیدند، خاطرنشان کرد: امروز دانش‌آموزان دشمنان را نمی‌بینند و دشمن از طریق فضاهای مجازی می‌تواند رخنه کند.

فهمیده با اشاره به اینکه نوجوانان ما ساده و تنوع طلب هستند و دوست دارند آن را در زندگی تجربه کنند، تصریح کرد: همه بچه‌های ما می‌توانند با ایمان و اعتقادشان ادامه دهنده شهید فهمیده‌ها باشند و اجازه ندهند چشم طمع دشمن به سمت ما باشد و کشور ما را به سمت و سویی بکشند که نوجوانان ما گمراه شوند.

این فرهنگی تاکید کرد: همه همکاران ما می‌توانند هر جا که حضور پیدا می‌کنند حتی یک جمله از تجربه کاری خود را بیان کنند و همان تجربه کاری باعث شود همکار من در مدرسه انگیزه پیدا کند که پشتیبان ولی فقیه باشد.

فهمیده یادآور شد: نباید بگذاریم که رهبر، دولت و کسانی که خدمت‌گذار این ملت هستند تنها بمانند و دست به دست هم دهیم تا کشور را آباد کنیم و در کنار همه کسانی که جان برکف هستند یکی از آن کسانی باشیم که به‌عنوان خدمت‌گذار اگر قدمی برمی‌داریم قدم مثبت باشد.

وی با بیان اینکه در سخنرانی‌ها سعی می‌کنیم مثل بچه‌ها حرف بزنیم و مثل آنها عمل کنیم و تفهیم کنیم که محمدحسین هم مثل آنان هم‌سن آنها بوده و تفکر و افکار آنها را داشته است، ادامه داد: شهید فهمیده مردی بود کوچک در بین خانوده که به گفته رهبری حاصل تربیت صحیح اسلامی بوده و اگر خانواده‌ها بتوانند برای فرزند تربیت صحیحی در خانوده اعمال کنند امروز بچه‌های ما همان فهمیده‌های آینده خواهند بود .

خواهر شهید فهمیده با تاکید بر اینکه وقتی امام از شهید فهمیده با نام رهبر ما آن طفل 13 ساله یاد می‌کند این جمله بزرگی امام ما را نشان می‌دهد، خاطرنشان کرد: اگر یک بچه 13 ساله تانک دشمن را می‌بیند و با جسارت به سمت آن می‌رود تا شهر و گوشه‌ای از کشور خود را از دست ندهد پس امروز هم همه بچه‌های جامعه ما می‌توانند همان قدم را بردارند و همان تفکر، ایده و دید را داشته باشند.


منبع : بلاغ

مطالب مرتبط با : فرزندان با تربیت صحیح، فهیمده‌های آینده خواهند بود
دیدگاه شما در مورد : فرزندان با تربیت صحیح، فهیمده‌های آینده خواهند بود

فرزندان با تربیت صحیح، فهیمده‌های آینده خواهند بود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ