• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 23038 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 13 آبان 1395 - ساعت: 13:43

چاپ
تخطی از فرمان رهبری گناه بزرگ و نابخشودنی است/ ابزارهای فیزیکی و سلاح جنگی بر ما کارساز نیست

فرماندار میاندورود:

تخطی از فرمان رهبری گناه بزرگ و نابخشودنی است/ ابزارهای فیزیکی و سلاح جنگی بر ما کارساز نیست


فرماندار میاندورود گفت: آمریکا نمی‌فهمد که سلاح و ابزاری که ایران دارد ابزارهای فیزیکی و سلاح جنگی برای آن کارساز نیست.

به گزارش میانخبر، ارسطو قادری در جمع راهپیمایان 13 آبان میاندورود در مسجد جامع سورک، با بیان اینکه 13 آبان روز استکبار ستیزی و روز ملی مبارزه با استکبار است، اظهار کرد: سه حادثه باعث شد آمریکا و استکبار جهانی به هم بپاشد.

وی افزود: امریکا به اینجا رسید که امام پرچم‌دار اسلام، قرآن و ولایت فقیه را تبعید کنند تا فضای دین و اصل قران و اسلام را که در امام مجسم شده بود در کشور وجود نداشته باشد.

فرماندار میاندورود با اشاره به اینکه آمریکا فکر می‌کرد جسم امام را از کشور خارج کند می‌تواند کدخدای خوبی برای ایران باشد، خاطرنشان کرد: با این کار نه تنها موفق نشد بلکه این تبعید باعث شد انقلابی صورت بگیرد که 37 سال عمر این نظام بگذرد و هیچ خدشه‌ای به آن وارد نشود.

این مسئول دومین عامل در فروپاشی قدرت استکبار را اشتباه امریکا در به شهادت رساندن دانشجویان و دانش آموزان در سال 57 بیان کرد و گفت: آمریکا عده‌ای از دانش‌آموزان را به‌دلیل اینکه با دخالت آمریکا مخالف بودند شهید کرد و فکر می‌کرد ترس و وحشت و شهید کردن دانش‌آموزان می‌تواند آنها را به عقب براند و انقلابی صورت نگیرد.

قادری سومین عامل فروپاشی استکبار را تسخیر لانه جاسوسی توسط دانشجویان دانست و اضافه کرد: قدرت پوشالی استکبار با تیزهوشی رهبران اسلامی ما شکسته شد.

وی تاکید کرد: آمریکا در این 37 سال با تحریک منافقین، توطئه طبس، هشت سال دفاع مقدس و اقدامات دیگر فکر می‌کرد می‌تواند انقلاب را از مسیر خود منحرف کند.

قادری با بیان اینکه امروز حرکت رهبری ادامه حرکت امام است، تصریح کرد: فرمان ایشان فرمان امام است و تخطی از این فرمان گناه بزرگ و نابخشودنی است.

رئیس شورای تامین میاندورود خاطرنشان کرد: آمریکا نمی‌فهمد که سلاح و ابزاری که ایران دارد ابزارهای فیزیکی و سلاح جنگی برای آن کارساز نیست.

وی افزود: آمریکا و استکبار بداند تا ولایت امر و این اعتقادات زنده است هیچ یک از توطئه‌های آنها تاثیرگذار نیست.

قادری بیان کرد: زمانی آمریکا و استعمار می‌تواند بر ما چیره و مسلط شود و دشمنی‌اش ادامه پیدا کند که ما تیکه تیکه شویم و اصل وحدت که امام و اسلام بنیان گذاشت و رهبر تاکید کرد این اصل وحدت بین مردم و مسئولین اتفاق نیفتد.

فرماندار میاندورود با بیان اینکه در این شهرستان وحدت بین مسئولان، امام جمعه و مردم وجود دارد، اظهار کرد: اصل وحدت این نیست که اختلاف سلیقه نداشته باشیم، به هم نقد نکنیم و تذکر ندهیم.دیدگاه شما در مورد : تخطی از فرمان رهبری گناه بزرگ و نابخشودنی است/ ابزارهای فیزیکی و سلاح جنگی بر ما کارساز نیست

تخطی از فرمان رهبری گناه بزرگ و نابخشودنی است/ ابزارهای فیزیکی و سلاح جنگی بر ما کارساز نیست تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ