• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 23041 - تاریخ انتشار : جمعه 14 آبان 1395 - ساعت: 14:46

چاپ
از ویژگی‌های شیطان بزرگ عمل نکردن به وعده‌ها است

امام جمعه میاندورود:

از ویژگی‌های شیطان بزرگ عمل نکردن به وعده‌ها است


امام جمعه میاندورود گفت: یکی از ویژگی‌های شیطان بزرگ عمل نکردن به وعده‌ها است.

به گزارش میانخبر، حجت الاسلام رضا محمدنسب در خطبه‌های این هفته نماز جمعه میاندورود با اشاره به روز 13 آبان، اظهار کرد: مردم با حضور خود در راهپیمایی و سر دادن شعار مرگ بر آمریکا بار دیگر استکبارستیزی خود را به نمایش گذاشتند.

وی بیان کرد: ملت ایران ثابت کردند تا زمانی که که فرهنگ عاشورایی در کشور وجود دارد روحیه استکبارستیزی وجود خواهد داشت و آمریکا نمی‌تواند بر این کشور سلطه پیدا کند.

امام جمعه میاندورود با اشاره به سخنان رهبری، یکی از ویژگی‌های شیطان بزرگ را عمل نکردن به وعده‌ها بیان کرد و گفت: آمریکا بعد از 37 سال از انقلاب وعده‌های دروغ زیادی داده و یک عده آدم کج فهم و کج سلیقه می‌گویند اگر رابطه با آمریکا برقرار و مذاکره کنیم، مشکلات حل می‌شود.

محمدنسب تصریح کرد: هر کشوری با آمریکا رابطه داشت آن کشور خار و ذلیل شده و رابطه با شیطان هم همین است که در نهایت فرد از مقام والای انسانیت سقوط کرده است.

وی با اشاره به 14 آبان روز فرهنگ عمومی، با بیان اینکه امام(ره) آن چیزی که ملت‌ها را می‌سازد فرهنگ صحیح بیان کرد، یادآور شد: فرهنگی که انسان را خوشبخت می‌کند و به کمال می‌رساند نشات گرفته از فرهنگ ناب محمدی است.

خطیب جمعه میاندورود با اشاره به اقتصاد مقاومتی و توجه به تولیدات داخلی، اظهار کرد: برای رسیدن به خودکفایی و تحقق اقتصاد مقاومتی باید کیفیت کالاها را افزایش دهیم.

محمدنسب افزود: دشمنان با هدف خاصی در حال تبلیغ علیه کالاهای ما هستند تا کارگاه‌های تولیدی ما بسته و ما را به خود وابسته کنند.

وی لازمه رسیدن به خودکفایی را توجه به دانشمندان جوان، گرفتن سود کمتر و افزایش کیفیت دانست و گفت: کارفرمایان و مدیران عامل می‌توانند با توجه به این راهکارها به شاخصه مطلوب برسند.

امام جمعه میاندورود در پایان با اشاره به روز علم در خدمت صلح و توسعه، بیان کرد: امروز بعضی کشورهای دایه‌دار داشتن علم در جهان هستند اما با استفاده ناصحیح از علم و ساخت بمب و سلاح اتمی و شیمیایی و استفاده از آنها شعار دفاع از حقوق بشر می‌دهند.


منبع : بلاغ

دیدگاه شما در مورد : از ویژگی‌های شیطان بزرگ عمل نکردن به وعده‌ها است

از ویژگی‌های شیطان بزرگ عمل نکردن به وعده‌ها است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ