• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 23042 - تاریخ انتشار : جمعه 14 آبان 1395 - ساعت: 16:28

چاپ
تنها با قطع استبداد داخلی نمی‌توان دیکتاتور را حذف کرد/ حضور بسیجیان روحیه مضاعفی برای همه مدیران و مردم است

معاون فرماندار میاندورود:

تنها با قطع استبداد داخلی نمی‌توان دیکتاتور را حذف کرد/ حضور بسیجیان روحیه مضاعفی برای همه مدیران و مردم است


معاون فرماندار میاندورود گفت: حضور شما بسیجیان یک روحیه مضاعفی برای همه مدیران و مردم است و وقتی مدیران این پشیوانه عظیم را می‌بینند احساس آرامش و اقتدار به آنها دست می‌دهد.

به گزارش میانخبر، محمدرضا غلامی در صبحگاه مشترک بسیجیان گروهان‌های بیت المقدس رزمایش "دفاع از کوی و برزن" میاندورود با بیان اینکه بسیج باعث اقتدار و پشتوانه نظام است، اظهار کرد: وقتی انسان به عینه حضور شما را می‌بیند لذت می‌برد.

وی افزود: حضور شما یک روحیه مضاعفی برای همه مدیران و مردم است و وقتی مدیران این پشیوانه عظیم را می‌بینند احساس آرامش و اقتدار به آنها دست می‌دهد.

معاون فرماندار میاندورود با بیان اینکه حضور شما در جامعه اینگونه منظم و بااقتدار احساس می‌شود، خاطرنشان کرد: اگر سرتاسر جهان و اطراف ما پر از داعش و داعشیان باشد اقتدار شما باعث اعتماد به نفس همه مردم و مدیران خواهد شد که هرگز هیچ دشمنی با حضور شما بسیجیان کاری نمی‌تواند بکند و این باعث خرسندی و خوشبختی است که سرتاسر ایران پر از بسیجیان مکتبی و ارزشی است که هر لحظه آمادگی دفاع از کشور را دارند.

این مسئول با اشاره به 13 آبان و سه رویداد مهمی که در تاریخ انقلاب ثبت شد، بیان کرد: امروز که بسیج ما اینگونه با اقتدار و با صلابت است باید بدانیم کشور ما چه موانعی را پشت‌سر گذاشت که به اینجا رسید.

غلامی به تسخیر لانه جاسوسی توسط دانشجویان انقلابی و مبارز و تعبیر این حرکت از سوی امام به انقلاب دوم اشاره کرد و گفت: دانشجویان با بصیرت و آگاهی؛ به فتنه، مکر و حیله دشمن پی‌بردند و عملا شاهد بودیم که در سفارت‌خانه آمریکا در ایران نقشه و توطئه‌های دشمن هنوز تمام نشده بود.

وی تاکید کرد: یکی از مهمترین واقعیتی که امام به دنیا و ملت‌های آزادی خواه نشان داد این بود که تنها با قطع استبداد داخلی نمی‌توان دیکتاتور را حذف کرد.

غلامی در توضیح چرایی انقلاب دوم نامیده شدن تسخیرلانه جاسوسی، گفت: دیکتاتور از کشور حذف شد اما ریشه و توطئه‌های دیکتاتور و استبداد در کشور وجود داشت اگر این ریشه خشکانده نمی‌شد باز هم ریشه می‌زد و قطعا در مسیر انقلاب توطئه و موانعی را ایجاد می‌کرد که نقش اصلی و انقلاب را به انحراف می‌کشاند.

معاون فرماندار میاندورود با بیان اینکه کشورهای اطراف بیداری اسلامی را از ما الگو کردند و تا جایی خوب پیش رفتند، تصریح کرد: این کشورها فقط نگاهشان این بود که دیکتاتور را حذف کنند اما غافل از این بودند که اگر ریشه و خانه تیمی و جاسوسی در آن کشور باشد مسیر انقلاب قبل یک سال به فرجام نخواهد رسید.

غلامی ایمان به خدا، اعتقاد قلبی و درونی به خالق یکتا را از ویژگی‌های مهم نیروهای بسیجی دانست که باعث شده همه در آرزوی نقش بسیج باشند.

وی تاکید کرد: بسیج همیشه رضایت حق تعالی را مبنی حرکت خود قرار می‌دهد و بدون هیچ چشم داشتی به مسائل مادی و دنیوی اینگونه راست قامت و مقتدر در صحنه و میدان حضور دارد و این یعنی مبنای فکر و حرکت شما براساس رضایت حق تعالی است و این جزو باور درونی بسیج امروز ما است.

غلامی غیرت دینی، شجاعت و مردمی بودن را از دیگر ویژگی‌های بسیجیان بیان کرد و گفت: بهترین صفتی که به یک فرد می‌خواهند بدهند می‌گویند رفتارش مردمی و بسیجی است، بسیجی این نه که تنها لباس در تنشان باشد بلکه حرکت بسیجی در درونش نقش پیدا کرده و نهادینه شده باشد.

معاون فرماندار میاندورود در پایان اظهار کرد: روحیه شهادت طلبی توام با اعتقاد و سعادت در دنیا و آخرت یکی از رمزهای اصلی پیروزی و جاودانگی بسیجیان ما بوده و آن روحیه هنوز هم ادامه دارد.دیدگاه شما در مورد : تنها با قطع استبداد داخلی نمی‌توان دیکتاتور را حذف کرد/ حضور بسیجیان روحیه مضاعفی برای همه مدیران و مردم است

تنها با قطع استبداد داخلی نمی‌توان دیکتاتور را حذف کرد/ حضور بسیجیان روحیه مضاعفی برای همه مدیران و مردم است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ