• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 23045 - تاریخ انتشار : شنبه 15 آبان 1395 - ساعت: 13:26

چاپ
مرتضی حسن‌نژاد سرپرست هیات کشتی میاندورود شد

طی حکمی؛

مرتضی حسن‌نژاد سرپرست هیات کشتی میاندورود شد


طی حکمی مرتضی حسن‌نژاد به‌عنوان سرپرست هیات کشتی میاندورود معرفی شد.

به گزارش میانخبر، طی حکمی مرتضی حسن‌نژاد به‌عنوان سرپرست هیات کشتی میاندورود معرفی شد.

حسن‌نژاد 31 ساله دارای مدرک فوق لیسانس مدیریت؛ مدیر مالی دانشگاه روزبهان ساری است و همچنین به‌عنوان استاد نیز تدریس می‌کند و در گذشته نیز در این ورزش حضور داشته است.

کشتی به‌عنوان ورزش باستانی و قدیمی مازندران و کشور از جایگاه خاصی بین مردم این دیار برخوردار است و به همین دلیل کار کردن در این هیات را سخت می‌کند.

کشتی میاندورود که در چندین سال گذشته نتوانسته انتظارات را برآورده کند در یک سال گذشته علی عبدی مسئولیت این هیات را برعهده داشت و با تمام تلاش‌ها و مشکلاتی که در مسیر وجود داشت به اندازه توان خود توانست به این هیات کمک کند و باید خسته نباشید به وی گفت.

حسن‌نژاد قطعا در مسیر کاری خود با مشکلات زیادی روبرو خواهد شد و نیاز است‌ تا زمان و پول بیشتری برای پیشرفت و رسیدن به نقطه مطلوب در این هیات‌ هزینه کند.

مهدوی به‌عنوان رئیس اداره ورزش و جوانان که خود از چهره‌های ورزشی شناخته شده میاندورود و کشور است اعتقاد خاصی به جوانان دارد به همین دلیل سعی کرده هیات‌ها را به جوانان واگذار و در کنار آن از تجربه بزرگان نیز استفاده کند.برای این پست 3 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • یکشنبه 16 آبان 1395 - 09:33 ایمان رحیمیان

  جناب آقای مهندس حسن نژاد با کمال مسرت انتصاب شایسته حضرتعالی را به عنوان که بحق از سرمایه های ارزشمند شهرستان می باشید، صمیمانه تبریک عرض نموده، رجای واثق داریم که این انتخاب سرآغاز راهی پر امید به سمت دستیابی به قله های رفیع توسعه کشتی شهرستان بوده و نوید بخش نشاط و تحرک اهالی خواهد بود. موفقیت و سربلندی شما و کلیه خدمتگزاران به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را از درگاه باریتعالی مسالت می نماییم. با تشکر

  پاسخ به نظر
  + 7 - 0
 • دوشنبه 17 آبان 1395 - 00:34 محمد فرخ سورکی

  این انتخاب را به آقای حسن نژاد عزیز تبریک عرض میکنم و امیدوارم در این مسئولیت نیز موفق و موید بوده و موجب رشد و تعالی این ورزش دوست داشتنی و مورد علاقه جوانان عزیزدر تشک های استانی ، کشوری و بین المللی باشید .

  پاسخ به نظر
  + 5 - 0
 • سه شنبه 18 آبان 1395 - 12:34 کمیل خوددوست سورکی

  انتصاب به جا شما را در مسولیت فوق تبریک و آرزوی موفقیت شما را در تمام عرصه ها از خداوند متعال خواهانیم ..پیروز و سربلند باشی...

  پاسخ به نظر
  + 4 - 0
دیدگاه شما در مورد : مرتضی حسن‌نژاد سرپرست هیات کشتی میاندورود شد

مرتضی حسن‌نژاد سرپرست هیات کشتی میاندورود شد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ