• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 23056 - تاریخ انتشار : شنبه 15 آبان 1395 - ساعت: 16:49

چاپ
برگزاری همایش استانی شعر «سوگ کائنات» در میاندورود

رئیس ارشاد میاندورود خبر داد

برگزاری همایش استانی شعر «سوگ کائنات» در میاندورود


رئیس اداره فرهنگ و ارشاد میاندورود از برگزاری همایش استانی شعر سوگ کائنات با حضور شاعران برجسته مازندران در این شهرستان خبر داد.

به گزارش میانخبر، سید احمد رکابیان در گفت‌وگو با خبرنگار ما از برگزاری همایش بزرگ استانی شعر سوگ کائنات در این شهرستان خبر داد و گفت: به‌مناسبت رحلت نبی مکرم اسلام و شهادت امام حسین (ع) و امام رضا (ع) با حضور شاعران برجسته مازندران در میاندورود برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: این همایش با همکاری اداره‌کل فرهنگ و ارشاد مازندران، فرمانداری، دستگاه‌های اجرایی و حمایت امام جمعه این شهرستان در سوم آذرماه ساعت 9:30 دقیقه صبح همراه با صرف ناهار در حسینیه حضرت ابوالفضل (ع) شهر سورک برگزار می‌شود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد میاندورود خاطرنشان کرد: تجلیل از خانواده شهدا و جانبازان مدافعان حرم این شهرستان به همراه مداحی حاج اصغر صادق‌نژاد یادگار هشت دفاع مقدس از دیگر برنامه‌های مورد نظر است.

رکابیان با اشاره به اینکه محرم و صفر رمز ماندگاری اسلام است، گفت: آنچه سبب زنده ماندن اسلام شده است فرهنگ عاشورا، ایثار و شهادت‌طلبی سیدالشهدا (ع) است.مطالب مرتبط با : برگزاری همایش استانی شعر «سوگ کائنات» در میاندورود
دیدگاه شما در مورد : برگزاری همایش استانی شعر «سوگ کائنات» در میاندورود

برگزاری همایش استانی شعر «سوگ کائنات» در میاندورود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ