• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 23066 - تاریخ انتشار : شنبه 15 آبان 1395 - ساعت: 18:05

چاپ
نباید از قدرت رسانه‌های غربی غفلت کنیم

نباید از قدرت رسانه‌های غربی غفلت کنیم


رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی گفت: نباید از قدرت رسانه‌های غربی و جنگ نرم حاکم بر جهان غفلت کنیم.

به گزارش میانخبر، محسن شکرنیا بعد از ظهر امروز در نشست پرسش و پاسخ با دانشجویان که با موضوع استکبارستیزی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران و اندیشه حضرت امام در ارومیه با همت سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی برگزار شد، اظهار داشت: از قدرت رسانه‌های غربی و جنگ نرم حاکم بر جهان نباید غفلت کنیم بلکه باید برای بی‌اثر کردن تبلیغات آنها اقدام شود.

وی با اشاره به اینکه 13 آبان در تاریخ زرین و عظیم انقلاب اسلامی ایران برای همیشه به عنوان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی نام‌گذاری و ماندگار شده است، ادامه داد: وقایع این روز سرنوشت‌ساز را نسل جدید باید مطالعه کرده و به دیگران انتقال دهند.

این مسؤول با بیان اینکه هر کدام از این اتفاقات در دوره وقوع تاثیرگذاری خاص خود را داشته‌اند، اضافه کرد: به طوری که در شتاب گرفتن جنبش‌های مردمی به معنای واقعی‌ کلمه تاثیرگذار بوده‌اند بنابراین باید برای بزرگداشت این ایام گام برداشت.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی با اشاره به اینکه باید برای حفظ شعارهای انقلابی گام برداشت، یادآوری کرد: شعارهای ضداستکباری به معنای واقعی کلمه برخاسته از اعتقادات ملت ایران است، بنابراین تا زمانی که استکبار وجود دارد این شعارها را ملل آزاده به ویژه مردم ما سر می‌دهند.

شکرنیا در ادامه یکی از مهم‌ترین اهداف انقلاب اسلامی همچنین اساسی‌ترین آرمان امام راحل را جاری کردن اسلام ناب محمدی در جامعه دانست و یادآوری کرد: همچنین در این راه باید برای شناساندن چهره واقعی استکبار به جهان گام برداشت.

این مسؤول عرضه اسلام واقعی به جهانیان و آشنا کردن مردم با اسلام دروغین را جوهره وجودی انقلاب عنوان کرد و بیان داشت: بنابراین باید برای جامه عمل پوشاندن به این آرمان با عرم راسخ و به صورت جدی گام برداشت.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه ایران به قدرت غیر قابل انکاری در جهان تبدیل شده است، بنابراین موضوع فوق قابل انکار نیست، یادآوری کرد: این اقتدار از پشتوانه مردمی نیز برخوردار است که باید قدر این سرمایه معنوی را دانست.

شکرنیا با اشاره به اینکه دانشجویان و دانش‌آموزان باید در عمل و به صورت جدی راه پدران و مادران خود را ادامه دهند، یادآوری کرد: نسل جدید باید برای اتکا به قدرت درونی، عدم وابستگی به غرب و نفی هرگونه سلطه‌‌گری و سلطه‌جویی قدم بردارد.


منبع : فارس

مطالب مرتبط با : نباید از قدرت رسانه‌های غربی غفلت کنیم
دیدگاه شما در مورد : نباید از قدرت رسانه‌های غربی غفلت کنیم

نباید از قدرت رسانه‌های غربی غفلت کنیم تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ