• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 23073 - تاریخ انتشار : شنبه 15 آبان 1395 - ساعت: 18:39

چاپ
لزوم آماده‌سازی فضای شهری برای استقبال از زائران اربعین حسینی

لزوم آماده‌سازی فضای شهری برای استقبال از زائران اربعین حسینی


امام جمعه ایلام بر لزوم آماده‌سازی فضای شهری برای استقبال از زائران اربعین حسینی تاکید کرد.

به گزارش میانخبر، آیت‌الله محمدنقی لطفی ظهر امروز در جلسه اعضای شورای شهر و شهرداری و جمعی از مدیران شهرداری ایلام اظهار داشت: تردد زوار اربعین حسینی در استان ایلام رو به افزایش است.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام با اشاره به این که اربعین با نام ایلام گره خورده است تاکید کرد: شهرداری‌ها و شوراها به زیباسازی فضای شهرها برای استقبال از زوار اربعین توجه ویژه داشته باشند.

لطفی از لزوم زیباسازی ورودی‌های شهر و پاک سازی مسیرهای تردد زائران حسینی تاکید کرد و ادامه داد: مسؤولان مربوطه در این راستا تلاش ویژه‌ای داشته باشند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام از همکاری شهرداری و شوراها برای آغاز عملیات اجرایی زائرسرای مردم ایلام در شهر مقدس مشهد قدردانی کرد و تاکید کرد همکاری‌ها تا زمان بهره‌برداری از این طرح‌ها ادامه یابد.

وی ادامه داد: ایجاد زائرسرا برای زوار ایلامی در مشهد مقدس امری لازم و ضروری بود که در دستور کار مسؤولان استان ایلام قرار گرفته و باید این طرح راه‌اندازی شود.

رئیس شورای شهر ایلام با اشاره به برخی مشکلات شهر ایلام و اولویت‌های کاری شورا و شهرداری پرداخت و گفت: همدلی و تعامل مناسبی بین شورای شهر و شهرداری ایلام بر قرار است.

عباس شیری جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز، راه‌اندازی کارخانه بازیافت زباله و مشکل ترافیک شهر ایلام را از مهم‌ترین برنامه‌های شورای شهر و شهرداری ایلام برشمرد.

وی ادامه داد: استقبال از زوار اربعین حسینی نیز در دستور کار شورای شهر و شهرداری ایلام قرار داشته و در این راستا نیز برنامه‌ریزی لازم صورت گرفته است.


منبع : فارس

مطالب مرتبط با : لزوم آماده‌سازی فضای شهری برای استقبال از زائران اربعین حسینی
دیدگاه شما در مورد : لزوم آماده‌سازی فضای شهری برای استقبال از زائران اربعین حسینی

لزوم آماده‌سازی فضای شهری برای استقبال از زائران اربعین حسینی تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ