• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 23091 - تاریخ انتشار : شنبه 15 آبان 1395 - ساعت: 20:17

چاپ
کسب رده پنجم لیگ برتر دوچرخه‌سواری کشور توسط تیم جوانان شهرداری قدس

کسب رده پنجم لیگ برتر دوچرخه‌سواری کشور توسط تیم جوانان شهرداری قدس


سرپرست و سرمربی تیم دوچرخه‌سواری شهرداری قدس از کسب رده پنجم توسط تیم جوانان شهرداری قدس در لیگ برتر دوچرخه‌سواری کشور خبر داد.

به گزارش میانخبر، در غرب استان تهران از کسب رده پنجم توسط تیم جوانان شهرداری قدس در لیگ برتر دوچرخه‌سواری کشور خبر داد و بیان کرد: با توجه به امکانات وجود این رتبه از اهمیت بالایی برخوردار است و باید به این روند ادامه دهیم.

سرپرست و سرمربی تیم دوچرخه‌سواری شهرداری قدس اظهار کرد: مسابقات لیگ برتر دوچرخه‌سواری کشور در رده نوجوانان و جوانان در مهریز یزد برگزار شد و تیم دوچرخه‌سواری شهرداری قدس به مقام پنجم تیمی این دوره از مسابقات دست‌ یافت.

وی بیان کرد: این دوره از مسابقات با حضور 17 تیم قدرتمند از استان‌های مختلف کشور و به طول 70 کیلومتر در مهریز یزد برگزار شد و در ماده استقامت جاده پوریا شهسواری عضو تیم دوچرخه‌سواری شهرداری قدس به مقام چهارم دست پیدا کرد.

فعال تصریح کرد: در مسابقات تایم‌تریل انفرادی جاده این دوره از مسابقات نیز پوریا شهسواری ششم شد.

سرپرست و سرمربی تیم دوچرخه‌سواری شهرداری قدس خاطرنشان کرد: در این دوره از مسابقات که قدرت‌های بزرگ دوچرخه‌سواری کشور از جمله پتروشیمی تبریز، مس کرمان، اردکان یزد، کاشی پرسپولیس و سپاهان اصفهان حضور داشتند، تیم شهرداری قدس در رده تیمی به مقام پنجم دست‌ یافت.

وی تصریح کرد: شهر قدس به دلیل دارا بودن استعدادها فراوان در این رشته همواره موفقیت‌های مهمی را کسب کرده و نیز چهره‌های شاخصی را در رده باشگاهی و ملی معرفی کرده است که بدون تردید حمایت‌های بی‌دریغ محمدصادق کولیوند شهردار ورزش دوست این شهر در کسب این موفقیت‌ها تأثیرگذار بوده است.

سرپرست و سرمربی تیم دوچرخه‌سواری شهرداری قدس در پایان متذکر شد: پوریا شهسواری، آیدین فعال، سهیل نصیری، فرشاد آشتیانی، ابوالفضل فعال و علی فعال اعضای تیم دوچرخه‌سواری شهرداری قدس در این دوره از مسابقات بودند.


منبع : فارس

مطالب مرتبط با : کسب رده پنجم لیگ برتر دوچرخه‌سواری کشور توسط تیم جوانان شهرداری قدس
دیدگاه شما در مورد : کسب رده پنجم لیگ برتر دوچرخه‌سواری کشور توسط تیم جوانان شهرداری قدس

کسب رده پنجم لیگ برتر دوچرخه‌سواری کشور توسط تیم جوانان شهرداری قدس تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ