• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 23095 - تاریخ انتشار : شنبه 15 آبان 1395 - ساعت: 20:27

چاپ
موضوع شورا و شهردار اسبق کرمانشاه مختومه شده است/بی‌اساس بودن برخی شایعات

موضوع شورا و شهردار اسبق کرمانشاه مختومه شده است/بی‌اساس بودن برخی شایعات


نماینده مردم قصرشیرین در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح مباحث مربوط به شهردار اسبق یا اعضای شورای اسلامی شهر کرمانشاه در جلسه شورای حل اختلاف مبنای قانونی ندارد و این موضوع اعتبار امر مختومه را دارد.

به گزارش میانخبر، جلسه امروز شورای حل اختلاف استان کرمانشاه مورد بررسی قرار گرفت، اظهار داشت: این جلسه روند عادی خود را طی کرد و موضوعاتی در مورد برخی شهرستان‌ها مطرح شد و مورد بررسی قرار گرفت.

نماینده مردم قصرشیرین، سرپل‌ذهاب و گیلان‌غرب در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه تخلفات اعضای شوراهای اسلامی برخی شهرستان‌های استان کرمانشاه از جمله موضوعاتی بود که در این جلسه مطرح شد، اضافه کرد: یک مورد نیز در مورد یک روستا طرح موضوع صورت گرفت.

وی در پاسخ به شایعاتی مبنی بر رسیدگی به موضوعاتی در مورد شهردار سه بار معزول کرمانشاه و یا اعضای شورای اسلامی شهر کرمانشاه، عنوان کرد: چنین موضوعی صحت ندارد، چراکه قبلاً در این مورد بررسی و تصمیم‌گیری شده است.

نماینده مردم قصرشیرین، سرپل‌ذهاب و گیلان‌غرب در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه طرح مباحث مربوط به شهردار اسبق کرمانشاه و یا اعضای شورای اسلامی شهر کرمانشاه مورد و مبنای قانونی برای ورود ما ندارد، تأکید کرد: این موضوع اعتبار امر مختومه را دارد.

به گزارش فارس؛ این جلسه امروز با حضور محمدرضا عدالت‌خواه رئیس کل دادگستری استان، فرهاد تجری نماینده مردم قصرشیرین، سرپل‌ذهاب و گیلان‌غرب در مجلس، شهاب نادری نماینده مردم پاوه و اورامانات در مجلس، اسدالله رازانی استاندار و دبیر شوراهای استان برگزار شد.


منبع : فارس

مطالب مرتبط با : موضوع شورا و شهردار اسبق کرمانشاه مختومه شده است/بی‌اساس بودن برخی شایعات
دیدگاه شما در مورد : موضوع شورا و شهردار اسبق کرمانشاه مختومه شده است/بی‌اساس بودن برخی شایعات

موضوع شورا و شهردار اسبق کرمانشاه مختومه شده است/بی‌اساس بودن برخی شایعات تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ