• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 23108 - تاریخ انتشار : شنبه 15 آبان 1395 - ساعت: 21:30

چاپ
ایران 2 برزیل 6 / ایران نایب قهرمان شد

ایران 2 برزیل 6 / ایران نایب قهرمان شد


در فینال رقابت های فوتبال ساحلی جام بین قاره ای تیم های ایران با شکست از برزیل به عنوان نایب قهرمانی رسید .

به گزارش میانخبر، در فینال رقابت های فوتبال ساحلی جام بین قاره ای تیم های ایران و برزیل از ساعت 19:30 در زمین ساحلی باشگاه بین المللی دریایی دوبی به مصاف هم رفتند.

پیش از این دیدار ایران و برزیل، مسابقه‌ی رده‌بندی بین تیم‌های روسیه و تاهیتی برگزار شد که روس‌ها توانستند با نتیجه‌ی نزدیک 4 بر 3 به مقام سوم برسند و مدال برنز کسب کنند.

ایران 1 - برزیل 0(دقیقه 2: مسلم مسیگر): شوت امیر اکبری در حال حرکت به سمت دروازه برزیل بود که توپ با برخورد به زمین مقابل پای مسیگر قرار گرفت تا این بازیکن گلزن با یک چیپ تماشایی ایران را پیش بیاندازد.


ایران 1 - برزیل 1(دقیقه 3: کاتارینیو): برتری ایران کمتر از یک دقیقه ادامه داشت و کاتارینیو با شوت پای چپ گل تساوی را برای طلایی پوشان زد.

 

ایران 1 - برزیل 2(دقیقه 7: برونو ژاویر): خطای مشکوکی که حسن عبداللهی روی ژاویر مرد 7 گله‌ی برزیل انجام داد یک ضربه‌ی آزاد برای این تیم به همراه داشت که این بازیکن موفق شد از فاصله‌ای نزدیک دومین گل تیمش را وارد دروازه حسینی کند.

 

ایران 1 - برزیل 3(دقیقه 14: مائوریسینیو): حرکت در عرض مائوریسینیو به سمت راست و شوت فنی و تماشایی او از میانه‌ی زمین به کنج دروازه ایران سومین گل را برای برزیل به همراه داشت.

 

ایران 1 - برزیل 4(دقیقه 16: بوکینیا): پاس پشت پای گوسائو دو بازیکن ایران را فریب داد و بوکینیا را صاحب توپ کرد که این بازیکن ریزنقش برزیلی چهارمین گل آنها را به ثمر رساند.


ایران 1 - برزیل 5(دقیقه 17: دنیل): ارسال چیپ کرنر بوکینیا از سمت راست زمین را دنیل با ضربه‌ی سر پر قدرت وارد دروازه ایران کرد.

ایران 2 - برزیل 5(دقیقه 18: محمد احمدزاده): پنالتی‌ای که احمدزاده با حرکت تکنیکی از دنیل گرفته بود بهترین فرصت برای کم کردن فاصله گل‌ها را به وجود آورد که کاپیتان 30 ساله‌ی ایران از این موقعیت بهره لازم را برد و با زدن توپ به سمت چپ دروازه گلزنی کرد.

ایران 2 - برزیل 6 (دقیقه 28 حرکت زیبای برزیلی ها را شماره 4 این تیم با بغل پا داخل دروازه ایران قرار داد.

کارت قرمز:

اکبری بازیکن ایران بدلیل خطا روی شماره 8 برزیل کارت قرمز دریافت کرد و از بازی اخراج شد.

در پایان این رقابت ها تیم کشورمان پس از برزیل عنوان نایب قهرمانی را از آن خود کرد.
تیم های روسیه و تاهیتی سوم و چهارم شدند.


منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مرتبط با : ایران 2 برزیل 6 / ایران نایب قهرمان شد
دیدگاه شما در مورد : ایران 2 برزیل 6 / ایران نایب قهرمان شد

ایران 2 برزیل 6 / ایران نایب قهرمان شد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ