• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 23125 - تاریخ انتشار : دوشنبه 17 آبان 1395 - ساعت: 18:12

چاپ
محمدرضایی: خونه به خونه رجزخوانی نمی‌کند

محمدرضایی: خونه به خونه رجزخوانی نمی‌کند


بازیکن تیم فوتبال خونه به خونه گفت: برای حریفان رجز خوانی نمی‌کنیم و در میدان فوتبال‌مان را ارایه می‌دهیم.

به گزارش میانخبر، عباس محمدرضایی هافبک خونه به خونه درباره رویارویی با ماشین‌سازی و شکست‌شان مقابل این تیم گفت: یکسری مسائل جوی در این بازی باعث شد که از آن کیفیتی که باید می‌داشتیم خارج شویم. در نیمه اول تمام موقعیت‌های خطرناک و توپ دست ما بود. اما همانطور که گفتم شرایط جوی باعث شد که روی یک ضربه ایستگاهی به خاطر سرعت باد توپشان به گل تبدیل شود و شرایط را به نفع حریف شد. نیمه دوم هم بد نبودیم اما نسبت به ابتدای بازی خسته‌تر شدیم و فکر می‌کنم بازی داشت عادلانه پیش می‌رفت اما در ادامه بازی داور پنالتی به نفع ماشین‌سازی گرفت و بازی را 2 بر یک به حریف باختیم. ماشین‌سازی با توجه به مهره‌های که دارند خوب بازی می‌کردند و جایگاهشان در اینجای جدول لیگ‌برتر نیست.

او درباره دیدار روز آینده‌شان مقابل اکسین البرز گفت: اکسین یکی از تیم‌های است که به دلیل داشتن کادرفنی‌ای که دارد در لیگ دسته اول شخصیت گرفته است، آقای فیروز کریمی جزو مربیان باهوش فوتبال ما هستند و به همین دلیل به نسبت سایر تیم‌ها متغییرتر عمل می‌کنند و نتایج خوبی کسب کرده‌اند. اگر بتوانیم مقابل آنها 3 امتیاز بگیریم در واقع یکی از مدعیان اصلی‌مان را از دور خارج کرده‌ایم و شرایط را برای نیم فصل دوم هموار می‌کنیم. اگر به لطف خدا بتوانیم بازی را دربیاوریم به اهدافمان نزدیک می‌شویم.

وی در ادامه درباره رقابت‌های هفته‌های آتی‌شان افزود: چند بازی سخت داریم و این هفته برای تیم ما هفته مهمی است و با عبور از این مانع می‌توانیم شرایط را بهتر کنیم و تیم ما نشان داده که تیم با کیفیتی است و فوتبالش را با کیفیت در درون زمین ارائه می‌دهد و رجز نمی‌خواند بلکه در زمین حرف‌هایش به با بازی‌اش می‌زند و دنبال حاشیه نیست. ما بیشتر روی تاکتیک و تکنیک‌هایمان کار می‌کند و در اکثر دیدارهایمان فرپلی بازی کردیم. مطمئن باشید که فردا هم یک فوتبال خوب را مقابل اکسین انجام خواهیم داد.

او درباره رویایی مرزبان و کریمی هم خاطرنشان کرد: بازی فردا یک دیدار 6 امتیازی است و جنگ بین دو مربی باتجربه آقای کریمی و آقای مرزبان که تمام تجربیاتشان را برای بازی فردا به کار می‌بردند تا شاگردانشان یک بازی حساب شده به نمایش بگذارند و با کسب پیروزی بتوانیم به صدرجدول برگردیم. آقای کریمی مربی باهوشی هستند اما آقای مرزبان هم مربی باهوش و روانشناس قابلی هستند و این برتری را طی سال هایی که در کنارشان بودم دیدم و همین موضوع باعث ایجاد موفقیت در تیم هایی که حضور داشتند شده است.

محمدرضایی در مورد ناکامی‌اش در گلزنی گفت: بازیکنان خونه‌به خونه چه مهاجم و چه هافبک و دفاع همه هدفشان یکی است آن هم صعود این تیم به لیگ‌برتر است. مهم این است که شرح وظایفی که مربی از ما می خواهد انجام دهیم. اصلا مهم نیست که زننده و پاسور گل چه کسی است و مهم این است که در مجموع تیم خونه به خونه ببرد. هر کسی دوست دارد گل بزند و پاس گل بدهد این یک چیز طبیعی است و هیچ کس از این قاعده مستثنی نیست اما مهم اول و آخر موفقیت خونه به خونه است و با تلاش های زیادی که آقای حسن‌زاده‌ تا بدین جای کار انجام داده‌اند ان‎شاءالله سال آینده از استان مازندران هم یک نماینده در لیگ‌برتر حضور داشته باشد.


منبع : فارس

مطالب مرتبط با : محمدرضایی: خونه به خونه رجزخوانی نمی‌کند
دیدگاه شما در مورد : محمدرضایی: خونه به خونه رجزخوانی نمی‌کند

محمدرضایی: خونه به خونه رجزخوانی نمی‌کند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ