• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 23127 - تاریخ انتشار : دوشنبه 17 آبان 1395 - ساعت: 18:27

چاپ
وجود 3400 روستای مازندران در دل جنگل‌ها/حاشیه‌سازی‌ها مانع پیشرفت مازندران می‌شود

وجود 3400 روستای مازندران در دل جنگل‌ها/حاشیه‌سازی‌ها مانع پیشرفت مازندران می‌شود


استاندار مازندران گفت: 3 هزار و 400 روستای مازندران در دل جنگل‌ها و حاشیه آن وجود دارند که باید از قابلیت‌های گردشگری آنها استفاده کرد.

به گزارش میانخبر، ربیع فلاح‌جلودار عصر امروز در بازدید از نمایشگاه مطبوعات، با اشاره به نقش و جایگاه رسانه‌ها در پیشرفت کشور، اظهار کرد: رسانه در توسعه و پیشرفت جامعه نقش مهمی دارند و هرچه رسانه‌ها با قدرت فعالیت کنند جامعه ما نیز با پیشرفت خوبی روبه‌رو خواهد بود.

وی با بیان اینکه باید توسعه متوازن در استان و کشور ایجاد شود، افزود: برای پیشرفت استان از حضور نخبگان و دلسوزان استقبال می‌کنیم و باید وحدت و همدلی در استان حکم‌فرا شود.

استاندار مازندران با بیان اینکه تعامل خوبی در حوزه‌های مختلف در استان ایجاد شده است، ادامه داد: حاشیه‌سازی‌ها مانع پیشرفت استان می‌شود و رسانه‌ها باید دغدغه توسعه همه‌جانبه استان را داشته باشند.

این مسؤول با بیان اینکه همه ملت ایران اسلامی می‌توانند از طبیعت مازندران بهره‌گیری کنند، عنوان کرد: 3 هزار و 400 روستای مازندران در دل جنگل‌ها و حاشیه آن قرار دارند که باید از قابلیت‌های گردشگری آنها استفاده کرد.

فلاح‌جلودار بر تدوین و اجرای طرح جامع جنگل‌داری برای استفاده و مدیریت صحیح جنگل تأکید کرد و افزود: جنگل‌ها و طبیعت مازندران نیازمند احیا است.

وی با بیان اینکه رسانه‌ها برای برون‌رفت از مشکلات موجود راهکار ارائه دهند و باید توجه کنند این راهکارها کارشناسی‌شده باشد، خاطرنشان کرد: دولت از نقد سازنده و عالمانه استقبال می‌کند.

استاندار مازندران خواستار همکاری و همیاری رسانه‌ها از برنامه‌ها و فعالیت‌های دولت شد و گفت: رسانه‌های مازندران می‌توانستند در نمایشگاه مطبوعات حضوری پررنگ‌تر داشته باشند و این قابلیت در رسانه‌های مازندران وجود دارد.


منبع : فارس

مطالب مرتبط با : وجود 3400 روستای مازندران در دل جنگل‌ها/حاشیه‌سازی‌ها مانع پیشرفت مازندران می‌شود
دیدگاه شما در مورد : وجود 3400 روستای مازندران در دل جنگل‌ها/حاشیه‌سازی‌ها مانع پیشرفت مازندران می‌شود

وجود 3400 روستای مازندران در دل جنگل‌ها/حاشیه‌سازی‌ها مانع پیشرفت مازندران می‌شود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ