• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 23129 - تاریخ انتشار : دوشنبه 17 آبان 1395 - ساعت: 18:33

چاپ
مراقب اینترنت رایگان در پیاده روی اربعین باشید

مراقب اینترنت رایگان در پیاده روی اربعین باشید


رئیس پلیس فتا سمنان به زائران اربعین حسینی توصیه كرد: به هیچ وجه گوشی تلفن همراه خود را به وافای های ناشناس در طول مسیر متصل نكنید.

به گزارش میانخبر، سرهنگ "سیدعلی میراحمدی" گفت: شور و اشتیاق حضور در صف عاشقان حسینی در ایام اربعین چند سالی است که بین مردم ایران به شدت افزایش یافته و همه ساله هزاران نفر از ایران روانه كربلای معلی می شوند.

وی افزود: در این میان هزینه بالای برقراری تماس از طریق تلفن همراه و همچنین عدم ارسال تصاویر از طریق بسترهای مخابراتی، بسیاری از کاربران، اینترنت و شبکه های اجتماعی را برای تماس با خانواده خود انتخاب می كنند.

به گفته این مسئول انتظامی زائران گرامی همواره باید در استفاده از این خدمات ملاحظات ایمنی و امنیتی را در نظر بگیرند.

وی تاكید كرد: استفاده از شبکه های بی سیم در کنار مزایای فراوان خود، برای كاربران تهدیداتی نیز دارد كه از آن طریق سودجویان و كلاهبرداران سایبری به اهداف شوم خود می رسند.

سرهنگ میراحمدی به منظور آگاهی بیشتر زائران اربعین و پیشیگیری از وقوع جرائم سایبری و ایجاد مشكل برای هموطنان، توصیه كرد: از اتصال به دستگاه های وای فای ناشناس در طول سفر خودداری كنید.

وی افزود: در پایان استفاده از اینترنت وای فای تلفن همراه خود را غیر فعال كنید.

میراحمدی تاكید كرد: از ذخیره اطلاعات مهم بانکی برروی حافظه های تجهیزات هوشمند که در طول مسیر همراهتان است، بپرهیزید و اطلاعات شخصی و محرمانه خود را دراختیار دیگران قرار ندهید.

رئیس پلیس فتای استان سمنان ضمن آرزوی سفری معنوی و پرباتر برای زائران اربعین حسینی، به عموم هموطنان توصیه كرد: در صورت بروز مشكل در روند ثبت نام و اخذ ویزا و یا هر مورد دیگری در حوزه فضای مجازی، مراتب را با پلیس فتا در میان بگذارید.


منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مرتبط با : مراقب اینترنت رایگان در پیاده روی اربعین باشید
دیدگاه شما در مورد : مراقب اینترنت رایگان در پیاده روی اربعین باشید

مراقب اینترنت رایگان در پیاده روی اربعین باشید تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ