• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 23130 - تاریخ انتشار : دوشنبه 17 آبان 1395 - ساعت: 20:01

چاپ
یادواره 30 شهید مدافع حرم مازندران در روستای حاجی‌محله نکا برگزار می‌شود

یادواره 30 شهید مدافع حرم مازندران در روستای حاجی‌محله نکا برگزار می‌شود


یادواره 30 شهید مدافع حرم مازندران شب پنج شنبه 20 آبان در روستای حاجی‌محله نکا برگزار می‌شود.

به گزارش میانخبر، فغان شریفی‌مهر در گفت‌وگو با خبرنگار ما، گفت:مبنای کار یادواره امسال در روستای حاجی‌محله نکا،شهدای مدافع حرم هستند که درکنار پنج شهید بزرگوار این روستا،مراسم یادبود و بزرگداشت آنان انجام می‌شود .

وی بیان کرد: تلاش شد تا با دعوت ازهمه خانواده‌های شهدای مدافع حرم،و تقدیم تندیس طراحی از تمثال مبارک شهدای آنان همزمان کارمستندسازی زندگی این شهیدان انجام شود .

دبیر ستاد برگزاری یادواره شهدا با بیان اینکه پنج یادواره پنج شهید روستای حاجی‌محله نکا برگزار شد؛ افزود: در آستانه برگزاری ششمین یادواره، در برنامه‌ریزی منسجمی، دستور کار برگزاری ۳۵ شهید مدافع حرم مازندران هم در دستور کار قرار گرفت که با قوت در حال انجام است.

این مسؤول ادامه داد: برنامه ها به خوبی در حال انجام است و اعضای ستاد یادواره از ۲۰ روز گذشته تاکنون با حضور در منزل ۳۰ شهید مدافع حرم مازندران، از خانواده‌های آنان برای این یادواره دعوت کردند که در ادامه روز های آتی نیز از همه خانواه شهدای مدافع حرم بصورت رسمی برای حضور در این مراسم دعوت بعمل می آید .

شریفی مهر خاطر نشان کرد: تیم مشکل از اعضای ستادیادواره و مستند سازان بسیج رسانه شهرستان نکا با حضور در بیوت شهدا ضمن دیدار و گفتگو با خانواده معظم شهدای مدافع حرم ،رسما از انان برای حضور در یادواره ۲۰ آبان در حاجی محله دعوت به‌عمل می‌آورند.

وی با دعوت از آحاد مردم جامعه برای شرکت در این یادواره شهدا، گفت: شهدا حق بزرگی بر ما، جامعه، انقلاب و خانواده‌های ما دارند و حرکت در مسیر شهدا نوعی مصون‌سازی در مقابل هجمه‌های دشمن است که امیدواریم با حضور در این مراسم در انتقال پیام‌ شهیدان والامقام به نسل جدید تلاش شود.

شریفی مهر در پایان اظهار کرد: سخنران این مراسم حجت الاسلام شیرازی نماینده ولی فقیه در سپاه قدس خواهد بود و حاج اصغر صادق‌نژاد مداحی مراسم را برعهده خواهد داشت.مطالب مرتبط با : یادواره 30 شهید مدافع حرم مازندران در روستای حاجی‌محله نکا برگزار می‌شود
دیدگاه شما در مورد : یادواره 30 شهید مدافع حرم مازندران در روستای حاجی‌محله نکا برگزار می‌شود

یادواره 30 شهید مدافع حرم مازندران در روستای حاجی‌محله نکا برگزار می‌شود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ