• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 23155 - تاریخ انتشار : سه شنبه 18 آبان 1395 - ساعت: 15:43

چاپ
کمیسیون تلفیق بررسی اساسنامه سازمان‌های زیر مجموعه شهرداری زنجان برگزار می‌شود

کمیسیون تلفیق بررسی اساسنامه سازمان‌های زیر مجموعه شهرداری زنجان برگزار می‌شود


رئیس شورای اسلامی شهر زنجان به برگزاری کمیسیون تلفیق با حضور همه اعضای شورا برای بررسی اساسنامه سازمان‌های زیر مجموعه شهرداری‌ اشاره کرد و گفت: این جلسه شنبه هفته آینده برگزار می‌شود.

به گزارش میانخبر، آراض ضیایی به برگزاری نشست معاونان فرهنگی و اجتماعی شهرداری‌ها در زنجان اشاره و اظهار کرد: این نشست‌ها زمینه همکاری بین شهرداری‌ها را فراهم می‌کند.

وی با تأکید بر اینکه بر اساس نظرات مقام معظم رهبری موضوع فرهنگ بسیار مهم‌تر از مسائل دیگر از جمله اقتصاد است، اضافه کرد: لازم است در این حیطه اقداماتی انجام شود تا اهداف قانون توسعه کشور در این حیطه محقق شود.

رئیس شورای اسلامی شهر زنجان به کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورا توصیه کرد با لحاظ کردن موضوعات فرهنگی در برنامه‌های طراحی شده، آن را به عنوان شاخص عملکرد شهرداری‌ مد نظر قرار دهد.

ضیایی به مد قرار گرفتن تبصره‌ها و بندهای موجود در قانون احیای بافت فرسوده توسط اعضای کمیسیون شهرسازی و معماری اعضای شورای اسلامی شهر زنجان اشاره و تأکید کرد: بر اساس قانون 10 درصد از بافت فرسوده شهرها باید احیا شود.

وی به کمیسیون بودجه و امور حقوقی شورا پیشنهاد کرد که بر اساس بند 174 شوراها و شهرداری‌ها برای ایجاد درآمد پایدار برای شهرداری‌ها به این امور توجه کنند تا با اجرای سیاست‌های مد نظر از جمله کاهش عوارض صدور پروانه هم مد نظر قرار گیرد.

رئیس شورای اسلامی شهر زنجان به برگزاری کمیسیون تلفیق با حضور همه اعضای شورا برای بررسی اساسنامه تشکیل سازمان‌های زیر مجموعه شهرداری‌ها اشاره و تأکید کرد: این جلسه شنبه هفته آینده برگزار می‌شود، لذا انتظار می‌رود اعضای شورا در جلسه فوق حضور داشته باشند.

ضیایی به بازدید انجام شده از میدان میوه و تره‌بار اشاره کرد و گفت: نواقصی در این میدان وجود دارد که عدم مدیریت یکپارچه، مشکلات تابلوهای راهنمایی و رانندگی و عدم وجود امنیت از جمله آن‌ها است.


منبع : فارس

مطالب مرتبط با : کمیسیون تلفیق بررسی اساسنامه سازمان‌های زیر مجموعه شهرداری زنجان برگزار می‌شود
دیدگاه شما در مورد : کمیسیون تلفیق بررسی اساسنامه سازمان‌های زیر مجموعه شهرداری زنجان برگزار می‌شود

کمیسیون تلفیق بررسی اساسنامه سازمان‌های زیر مجموعه شهرداری زنجان برگزار می‌شود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ