• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 23159 - تاریخ انتشار : سه شنبه 18 آبان 1395 - ساعت: 15:49

چاپ
تبهکار زندانی پس از آزاد شدن به 9 خودرو دستبرد زد/ فروش اموال مسروقه در میدان شوش

تبهکار زندانی پس از آزاد شدن به 9 خودرو دستبرد زد/ فروش اموال مسروقه در میدان شوش


يک سارق حرفه ای لوازم داخلی خودرو که پس از رهايی از زندان مرتکب 9 فقره سرقت شده بود، دستگير شد.

به گزارش میانخبر، با شکايت هاي ارايه شده از سوي شهروندان در خصوص سرقت هاي مکرر لوازم داخلي خودرو و همچنين تحقيقات ماموران پيرامون اين سرقت ها، تيمي از ماموران وارد عمل شده و طی اين بررسي ها مشخص شد که تمامي سرقت ها به شيوه خم کردن در سمت راننده صورت گرفته است و اين مساله ظن ماموران را بر اينکه سرقت ها از سوي يک سارق صورت گرفته باشد قوي تر کرد.

به اين ترتيب تحقيقات و بررسي هاي شبانه روزي ادامه يافت تا اينکه شب گذشته ماموران هنگام گشتزني در محدوده ميدان 48 فرجام يک موتورسوار را که با وسيله نقليه مشکي رنگش اقدام به سرقت از يک خودرو به همان شيوه مذکور کرده بود، ديده و براي دستگيري وي اقدام کردند.

موتورسوار مذکور که يک کيف مشکي رنگ نيز همراهش بود با ديدن ماموران سعي در فرار داشت که با سرعت عمل ماموران ناکام مانده به پس از دستگيري به کلانتري منتقل شد که در بازرسي از داخل کيف مذکور 6 دستگاه ضبط خودروي مسروقه که همان شب به سرقت برده بود کشف و ضبط شد.

سرگرد علي پرويزي، رييس کلانتري 136 فرجام، در اين خصوص به خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: متهم که "ر" نام داشت به همراه اموال و ابزار آلات مکشوفه به کلانتري 136 فرجام منتقل و تحت بازجويي هاي انجام شده اعتراف کرد که مدت 2 سال زندان بوده و پس از رهايي از زندان مجددا به سراغ سرقت هاي خود رفته و تا کنون نيز 9 فقره سرقت لوازم خودرو در محدوده خيابان فرجام انجام داده است.

وی افزود: متهم در اعترافاتش بیان کرد که اموال مسروقه را در ميدان شوش به مالخران اموال مسروقه مي فروخته است که با اعتراف صريح متهم پرونده تکميل و براي انجام تحقيقات تکميلي به پايگاه چهارم پليس آگاهي پايتخت منتقل شد.


منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مرتبط با : تبهکار زندانی پس از آزاد شدن به 9 خودرو دستبرد زد/ فروش اموال مسروقه در میدان شوش
دیدگاه شما در مورد : تبهکار زندانی پس از آزاد شدن به 9 خودرو دستبرد زد/ فروش اموال مسروقه در میدان شوش

تبهکار زندانی پس از آزاد شدن به 9 خودرو دستبرد زد/ فروش اموال مسروقه در میدان شوش تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ