• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 23169 - تاریخ انتشار : سه شنبه 18 آبان 1395 - ساعت: 16:01

چاپ
اجرای 719 پروژه محرومیت‌زدایی طی 6 ماه/ اجرای طرح حرم مهرورزی در ایام محرم

اجرای 719 پروژه محرومیت‌زدایی طی 6 ماه/ اجرای طرح حرم مهرورزی در ایام محرم


رئیس سازمان داوطلبان هلال‌احمر از اجرای 719 پروژه محرومیت‌زدا طی 6 ماه نخست امسال در سراسر کشور خبر داد و گفت: دور سوم سفرنامه سلامت و امید با هدف ایجاد نشاط اجتماعی و ارائه خدمات سلامت‌محور از هفته آینده برگزار می‌شود.

به گزارش میانخبر، در نمایشگاه مطبوعات در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان خبرگزاری فارس، اظهار داشت: دور سوم سفرنامه سلامت‌ و امید هفته آینده در استان یزد آغاز می‌شود و پس از آن در استان مرکزی ادامه می‌یابد.

وی با اشاره به اینکه ایجاد نشاط اجتماعی و ارائه خدمات سلامت‌محور از اهداف برگزاری سفرنامه سلامت و امید است، گفت: پیشگیری از HIV، اعتیاد و سرطان‌های شایع بین زنان و مردان از برنامه‌های پیشگیرانه و سلامت‌محور سازمان داوطلبان هلال‌احمر است.

رئیس سازمان داوطلبان هلال‌احمر ادامه داد: حفاظت از محیط زیست، آموزش امداد و نجات در کاهش مرگ و میر ناشی از بیماری‌ها از برنامه‌های سازمان داوطلبان بوده و آموزش چهره به چهره به همسران زندانیان جهت پیشگیری از بیماری‌هایی همچون HIV مدنظر سازمان داوطلبان قرار گرفته است.

رافع از ارائه خدمات سلامت‌محور به زائران حسینی طی ایام اربعین خبر داد و اعلام کرد: طرح حرم مهرورزی در مناطق پرتردد در مسیر زائرین همچون شلمچه و مهران اجرا می‌شود.

وی اظهار داشت: طرح ارائه شیر خشک برای نوزادان زنان کارتن‌خواب و توانمندسازی زنان بدسرپرست و بدون سرپرست از سال گذشته مدنظر سازمان داوطلبان قرار گرفته و به طور کلی بیش از یک میلیون و 880 نفر از سال 94 تاکنون از خدمات داوطلبان این هلال‌احمر در حوزه‌های مختلف بهره‌مند شده‌اند.

رئیس سازمان داوطلبان هلال‌‌احمر، اضافه کرد: از ابتدای سال تاکنون 291 هزار نفر از ویزیت رایگان توسط 2682 پزشک و پیراپزشک بهره‌مند شده‌اند و در 6 ماه امسال 719 پروژه محرومیت‌زدا نیز اجرایی شده است.


منبع : فارس

مطالب مرتبط با : اجرای 719 پروژه محرومیت‌زدایی طی 6 ماه/ اجرای طرح حرم مهرورزی در ایام محرم
دیدگاه شما در مورد : اجرای 719 پروژه محرومیت‌زدایی طی 6 ماه/ اجرای طرح حرم مهرورزی در ایام محرم

اجرای 719 پروژه محرومیت‌زدایی طی 6 ماه/ اجرای طرح حرم مهرورزی در ایام محرم تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ