• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 23172 - تاریخ انتشار : سه شنبه 18 آبان 1395 - ساعت: 16:17

چاپ
اعزام پینگ‌پنگ‌بازان قم به لیگ برتر جوانان و امید ایران

اعزام پینگ‌پنگ‌بازان قم به لیگ برتر جوانان و امید ایران


رئیس هیأت تنیس روی‌میز استان قم از اعزام پینگ‌پنگ‌بازان قم به مسابقات فصل جدید لیگ برتر رده سنی جوانان و امید باشگاه‌های کشور خبر داد.

به گزارش میانخبر، فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر تنیس روی‌میز رده سنی جوانان و امید زیر 21 سال پسران باشگاه‌های کشور از آذر ماه رسما آغاز می‌شود و تیم پسران هیأت قم نیز به همین منظور در تمرینات آماده‌سازی به سر می‌برد.

وی اضافه کرد: این در حالی است که تعداد هشت تیم برای حضور در پیکارهای فصل جدید لیگ برتر جوانان و امید تنیس روی‌میز ایران اعلام آمادگی کرده‌اند و یکی از تیم‌های آماده و مدعی کسب عناوین برتر در این دوره، تیم پسران هیأت قم است که جمعی از بهترین‌های این رشته را در ترکیب خود دارد.

رئیس هیأت تنیس روی‌میز استان قم افزود: هشت تیم حاضر در پیکارهای فصل 1395 لیگ برتر تنیس روی‌میز پسران رده‌های سنی جوانان و امید ایران در سه مرحله با یکدیگر به شکل دوره‌ای به رقابت می‌پردازند و میزبان این سه مرحله به ترتیب هیات‌های پینگ‌‌پنگ استان‌‌های قم، اصفهان و تهران خواهند بود.

وی یاد آور شد: با توجه به برنامه‌ریزی انجام شده از سوی سازمان لیگ فدراسیون پینگ‌پنگ، دیدارهای مرحله نخست فصل جدید لیگ دسته برتر تنیس روی‌میز جوانان و امید زیر 21 سال باشگاه‌ها از روز سوم آذر ماه به مدت دو روز به میزبانی هیأت تنیس روی‌میز قم برگزار خواهد شد.

عموئیان خاطرنشان کرد: این در حالی است که میزبانی بازی‌های مرحله دوم در روزهای 24 تا 26 آذر ماه به هیأت تنیس روی‌میز استان اصفهان سپرده شده است و هیأت پینگ‌پنگ استان تهران نیز در روزهای دوم و سوم دی ماه میزبانی مرحله سوم و پایانی مسابقات لیگ برتر جوانان و امید را انجام می‌دهد.

وی بیان کرد: تیم‌های شرکت کننده در فصل 1395 لیگ برتر تنیس روی‌میز جوانان و امید باشگاه‌های کشور ذوب‌آهن اصفهان، نگین زرّین قم، هیأت لرستان، مناطق نفت‌خیز جنوب، ذوب‌آهن‌نوین اصفهان، رشد ورزش ایرانیان البرز، پالایش نفت آبادان و باشگاه مقاومت هستند.

رئیس هیأت تنیس روی‌میز استان قم در ادامه با اشاره به آیین‌نامه این رقابت‌ها، تصریح کرد: این مسابقات به صورت ارنج 9 بازی برگزار می‌شود و ارنج آن شامل هشت بازی انفرادی و یک بازی دوبل خواهد بود، در حالی که در ارنج انفرادی تیم‌ها باید از دو بازیکن رده سنی جوانان متولد یازدهم دی‌ماه سال 1376 و دو بازیکن رده سنی زیر 21 سال متولد یازدهم دی‌ماه سال 1373 و در بازی دو نفره از یک بازیکن جوان و یک بازیکن امید استفاده کنند.

وی اضافه کرد: فصل جدید لیگ برتر تنیس روی‌میز جوانان و امید ایران در یک گروه به صورت متمرکز و در سه مرحله برگزار می‌شود و بازیکنان جوان و امید حاضر در این لیگ فقط با یک تیم می‌توانند قرارداد امضاء کنند، ضمن اینکه هر تیم می‌تواند حداقل با سه بازیکن در لیک مسابقه حضور یابد.

عموئیان در پایان بیان کرد: به تیم‌های اول تا سوم مشترک مسابقات فصل 1395 لیگ برتر تنیس روی‌میز جوانان و امید زیر 21 سال باشگاه‌های کشور از سوی فدراسیون پینگ‌پنگ، جام قهرمانی، حکم و مدال اهداء خواهد شد و امیدواریم که در این دوره یکی از تیم‌های برتر باشیم.


منبع : فارس

مطالب مرتبط با : اعزام پینگ‌پنگ‌بازان قم به لیگ برتر جوانان و امید ایران
دیدگاه شما در مورد : اعزام پینگ‌پنگ‌بازان قم به لیگ برتر جوانان و امید ایران

اعزام پینگ‌پنگ‌بازان قم به لیگ برتر جوانان و امید ایران تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ