• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 23173 - تاریخ انتشار : سه شنبه 18 آبان 1395 - ساعت: 16:18

چاپ
تقاضا محوربودن شهرک صنعتی لیا ظرفیت‌ جذب سرمایه‌گذار را فراهم می‌کند

تقاضا محوربودن شهرک صنعتی لیا ظرفیت‌ جذب سرمایه‌گذار را فراهم می‌کند


مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین گفت: تقاضا محوربودن شهرک صنعتی لیا به دلیل نزدیکی به مرکز استان و پایتخت کشور و برخورداری از امکانات زیربنایی ظرفیت‌های لازم را برای جذب سرمایه‌گذار داخلی و خارجی فراهم کرده است.

به گزارش میانخبر، حمیدرضا خانپور ظهر امروز در بازدید از پروژه زیرسازی و آسفالت بلوار و خیابان‌های طرح توسعه غربی شهرک صنعتی لیا اظهار داشت: در سال جاری 270 میلیارد ریال برای تقویت و توسعه پروژه‌های عمرانی و زیرساخت‌ها در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان قزوین سرمایه‌گذاری می‌شود که 20 میلیارد ریال از این اعتبار مربوط از محل بودجه این استان و مابقی هم از محل درآمدهای شرکت شهرک‌های صنعتی تأمین می‌شود.

وی با اشاره به آغاز واگذاری اراضی توسعه غربی شهرک صنعتی لیا گفت: با توجه به موقعیت جغرافیایی و استقبال سرمایه‌گذاران از این شهرک، فاز سوم این شهرک به مساحت 200 هکتار با انجام طراحی و عملیات اجرایی با اعتباری بالغ بر 30 میلیارد ریال شروع و هم‌اکنون واگذاری 100 هکتار از این اراضی به متقاضیان سرمایه‌گذاری آغاز شده است که در گام نخست سه متقاضی درخواست سرمایه‌گذاری خود را به این شرکت ارائه کرده‌اند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین معافیت‌های مالیاتی پیش‌بینی شده در قانون رفع موانع تولید را موجب ترغیب سرمایه‌گذاران برای سرمایه‌گذاری در شهرک‌ها و نواحی صنعتی دانست و گفت: واحدهای تولیدی مستقر در شهرک صنعتی لیا تا هفت سال پس از بهره‌برداری از پرداخت مالیات معاف هستند.

قابل ذکر است در حال حاضر در فاز یک و دو شهرک صنعتی لیا با مساحت 267 هکتار، 407 قرارداد با متقاضیان منعقد شده که از این تعداد 310 واحد تولیدی و صنعتی با سرمایه‌گذاری 3 هزار و 400 میلیارد ریال و اشتغال‌زایی 7530 نفر به بهره‌برداری رسیده است.


منبع : فارس

مطالب مرتبط با : تقاضا محوربودن شهرک صنعتی لیا ظرفیت‌ جذب سرمایه‌گذار را فراهم می‌کند
دیدگاه شما در مورد : تقاضا محوربودن شهرک صنعتی لیا ظرفیت‌ جذب سرمایه‌گذار را فراهم می‌کند

تقاضا محوربودن شهرک صنعتی لیا ظرفیت‌ جذب سرمایه‌گذار را فراهم می‌کند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ