• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 23180 - تاریخ انتشار : سه شنبه 18 آبان 1395 - ساعت: 16:36

چاپ

مصطفی رسولی رئیس هیأت نابینایان و کم بینایان استان مرکزی شد


مجمع انتخابی هیأت نابینایان و کم بینایان استان مرکزی با حضور رئیس فدراسیون ورزش‌های نابینایان و کم بینایان و اعضای مجمع برگزار و مصطفی رسولی با کسب 14 رای به عنوان رئیس هیأت انتخاب شد.

به گزارش میانخبر، ظهر امروز مجمع انتخابی هیأت نابینایان و کم‌بینایان استان مرکزی با حضور محمدرضا مظلومی رئیس فدراسیون ورزش‌های نابینایان و کم بینایان، سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی و اعضای مجمع برگزار و مصطفی رسولی با کسب 14 رای به عنوان رئیس هیأت انتخاب شد.

رئیس فدراسیون ورزش‌های نابینایان و کم‌بینایان در این مجمع اظهار داشت: ورزش نابینایان و کم‌بینایان با مشکلات عدیده‌ای دست و پنجه نرم می‌کند که سال گذشته به منظور رفع این مشکلات 120 میلیون ریال اعتبار در اختیار هیأت‌های استانی قرار گرفت.

محمدرضا مظلومی افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون نیز 60 میلیون ریال به هیأت‌های استانی تزریق شده است.

وی تصریح کرد: حوزه ورزش نابینایان و کم بینایان به عنوان یکی از فدراسیون‌های خاص نیازمند حمایت ویژه مسئولان است که امیدواریم امسال شاهد افزایش حمایت‌ها باشیم.

رئیس فدراسیون ورزش‌های نابینایان و کم‌بینایان با بیان اینکه بودجه‌ای که برای تحصیل افراد معلول در نظر گرفته می‌شود سه تا چهار برابر افراد عادی است، بیان داشت: با توجه به اهمیت و نقش ورزش در سلامتی افراد نابینا اعتبار اختصاص یافته به ورزش این عزیزان نیز باید متناسب با این نیاز باشد.

مظلومی گفت: هم‌اکنون 1.5 درصد جامعه ایران را نابینایان یا کم بینایان تشکیل می‌دهند، اما متأسفانه از داشتن امکانات ورزشی مناسب محروم هستند.


منبع : فارس

مطالب مرتبط با : مصطفی رسولی رئیس هیأت نابینایان و کم بینایان استان مرکزی شد
دیدگاه شما در مورد : مصطفی رسولی رئیس هیأت نابینایان و کم بینایان استان مرکزی شد

مصطفی رسولی رئیس هیأت نابینایان و کم بینایان استان مرکزی شد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ