• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 23183 - تاریخ انتشار : سه شنبه 18 آبان 1395 - ساعت: 16:42

چاپ
پایان المپیاد ورزشی کارکنان زیر 45 سال شرکت ملی نفت ایران

پایان المپیاد ورزشی کارکنان زیر 45 سال شرکت ملی نفت ایران


المپیاد فرهنگی، ورزشی کارکنان زیر 45 سال شرکت ملی نفت ایران با شناخت تیم‌های برتر به پایان رسید.

به گزارش میانخبر، اولین فرهنگی المپیاد ورزشی کارکنان زیر 45 سال آقایان شرکت ملی نفت ایران با حضور 950 ورزشکار در 8 رشته ورزشی شنا، شطرنج، فوتسال، والیبال، پینگ‌پنگ، تیراندازی، تنیس و بسکتبال از ششم آبان‌ماه به مدت 9 روز به میزبانی شرکت ملی مناطق نفت‌خیز‌جنوب برگزار شد.

در رشته پینگ‌پنگ که 92 ورزشکار به رقابت پرداختند، تیم مناطق نفت‌خیز‌جنوب (اهواز) به مقام قهرمانی دست پیدا کرد، تیم بهداشت و درمان مقام دوم را به خود اختصاص داد و تیم نفت تهران نیز سوم شد.

دربخش انفرادی پینگ‌پنگ نیز فرهاد شجاعی از تیم مناطق نفت‌خیز جنوب از اهواز قهرمان شد، علی عبارتی از تیم نفت و گاز امیدیه نایب قهرمان و محمد داودی از تیم مناطق نفتخیز جنوب از اهواز سوم شد.

در رشته تنیس نفت و گاز پارس در بخش تیمی عنوان قهرمانی را از آن خود کرد، تیم فلات قاره در سکوی دوم ایستاد و تیم نفت مسجدسلیمان نیز سوم شد.

در بخش انفرادی تنیس روح‌الله پیروزی از نفت و گاز پارس سکوی نخست را به خود اختصاص داد، احسان میرجعفری از تیم فلات قاره در سکوی دوم قرار گرفت، محمد خزائی و رضا علائی‌فر به ترتیب از تیم‌های نفت و گاز پارس و فلات قاره به صورت مشترک سوم شدند.

مسابقات شطرنج نیز با حضور 76 ورزشکار در قالب 12 تیم برگزار شد که در قسمت تیمی، تیم‌های نفت مناطق مرکزی، نفت و گاز گچساران و نفت و گاز پارس اول تا سوم شدند.

در بخش انفرادی مرتضی بشنیجی، اسدالله خزائی، محمد صباغ، وحید قلمباز و محمد حسینی به ترتیب از تیم‌های نفت مناطق مرکزی، نفت و گاز پارس، شرکت ملی حفاری، مناطق نفت‌خیز جنوب اهواز و نفت وگاز پارس قهرمان میزهای اول تا پنجم شدند.

در والیبال 5 تیم شرکت‌کننده در 24 بازی مقابل یکدیگر صف‌آرایی کردند که درپایان تیم نفت تهران قهرمان شد، تیم فلات قاره مقام دوم را کسب کرد و تیم مناطق نفتخیز جنوب اهواز نیز پس از تیم‌های نفت تهران و فلات قاره سوم شد.

پیکارهای رشته ورزشی فوتسال نیز با حضور 14 تیم برگزار شد که درپایان تیم مناطق نفتخیز جنوب (اهواز) با اقتدار به مقام قهرمانی دست پیدا کرد، تیم فلات قاره نایب قهرمان و تیم نفت وگاز گچساران سوم شد.

در مسابقات بسکتبال 5 تیم درمقابل یکدیگر قرار گرفتند که در پایان تیم‌های مناطق نفت‌خیز جنوب اهواز، نفت و گاز آغاجاری و فلات قاره مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند.

در رشته تیراندازی 57 ورزشکار درقالب 12 تیم در 2 بخش تفنگ و تپانچه به رقابت پرداختند که در مجموع 2 رشته تیم مناطق نفت‌خیز جنوب (اهواز) قهرمان شد، تیم شرکت ملی حفاری مقام دوم را به خود اختصاص داد و تیم نفت و گاز آغاجاری نیز سوم شد.

در بخش انفرادی رشته تفنگ نیز محمد مرادی از تیم نفت وگاز اروندان قهرمان شد، هادی بارانی از تیم ملی حفاری و عبدالحسین خاکساز از تیم مناطق نفتخیز جنوب (اهواز) به ترتیب دوم و سوم شدند.

در بخش انفرادی رشته تپانچه نیز مرتضی عرب کوهستانی از تیم نفت فلات مرکزی قهرمان شد، محسن بهرامی از تیم بهداشت و درمان جایگاه دوم را به‌دست آورد و مهدی عیسی پور از تیم مناطق نفتخیز جنوب (اهواز) سکوی سوم را به خود اختصاص داد.

در مسابقات شنا 112 شناگر در چهار ماده کرال‌پشت، قورباغه، پروانه و آزاد در 4 رده سنی با یکدیگر به رقابت پرداختند که درپایان تیم مناطق نفتخیز جنوب (اهواز)، نفت تهران و فلات قاره اول تا سوم شدند.

مدیرکل ورزش وزارت نفت با اشاره به اینکه المپیادهای فرهنگی، ورزشی پل ارتباطی میان ورزش همگانی و قهرمانی است، گفت: تمام تلاش ما در وزارت نفت، ورزش در کنار سازمان بهداشت و درمان، ایمنی و بهداشت محیط کار و در کاهش هزینه‌های درمانی نقش مهمی ایفاء کند.

شاه‌کرمی با بیان اینکه ورزش همگانی یکی از اولویت اصلی شورای عالی ورزش صنعت نفت است، گفت: با انجام ورزش از فرسودگی شغلی جلوگیری می‌شود و سلامت کارکنان نیز ارتقاء پیدا می‌کند.

در ادامه رئیس ورزش همگانی شرکت ملی نفت ایران نیز گفت: برگزاری المپیاد گروه های مختلف سنی صنعت نفت امید بخش پیشبرد اهداف امور ورزش وارتقاء سطح ورزش همگانی است.

حسن تاجیک با تقدیر از زحمات مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب در برگزاری این المپیاد گفت: برگزاری این المپیاد باعث حرکت به سوی ورزش همگانی و سکویی برای رسیدن به ورزش قهرمانی است.

رئیس امور ورزش تربیت بدنی و شرکت ملی نفت ایران نیز از تلاش‌های امور ورزش شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب برای برگزاری اولین المپیاد کارکنان زیر 45 سال تقدیر کرد.

رضا قورچیان گفت: یکی از بزرگترین باشگاه‌های ورزشی کشور در شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب است که دارای 104 تیم است و به همین علت برنامه‌ریزی‌های ورزشی هم دراین خصوص اهمیت بالای دارد.

مدیرعامل باشگاه مناطق نفت‌خیز جنوب با تقدیر از همکاری اعضاء کمیته‌های برگزاری مسابقات گفت: این رقابتها از لحاظ فنی و کیفی در سطح بسیار بالایی برخوردار بود و ما شاهد رقابت نزدیکی میان ورزشکاران شرکت‌کننده در مسابقات بودیم.

هدایت یزدی با بیان اینکه تیم‌ها و نفرات برتر این المپیاد به رقابت‌های المپیاد فرهنگی، ورزشی وزارت نفت اعزام می‌شوند، گفت: مسابقات المپیاد فرهنگی، ورزشی وزارت نفت نیمه دوم دی‌ماه امسال به میزبانی آبادان برگزار می‌شود.

وی با تقدیر از حمایت‌های مهندس عالی‌پور مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب و مهندس منصور‌نژاد مدیر منابع انسانی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب در برگزاری این المپیاد گفت: با برگزاری چنین برنامه‌هایی شاهد ایجاد شور و نشاط درمیان کارکنان وارتقاء سطح سلامت آنها خواهیم بود.


منبع : فارس

مطالب مرتبط با : پایان المپیاد ورزشی کارکنان زیر 45 سال شرکت ملی نفت ایران
دیدگاه شما در مورد : پایان المپیاد ورزشی کارکنان زیر 45 سال شرکت ملی نفت ایران

پایان المپیاد ورزشی کارکنان زیر 45 سال شرکت ملی نفت ایران تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ