• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 23186 - تاریخ انتشار : سه شنبه 18 آبان 1395 - ساعت: 16:58

چاپ
سند اقتصادی مقاومتی کهگیلویه و بویراحمد در قالب 80 پروژه تدوین شد

سند اقتصادی مقاومتی کهگیلویه و بویراحمد در قالب 80 پروژه تدوین شد


رئیس سازمان برنامه و بودجه کهگیلویه و بویراحمد گفت: سند اقتصاد مقاومتی استان در قالب 80 پروژه تدوین شد.

به گزارش میانخبر، حسن نوروزی عصر امروز در نشست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی که با حضور معاون علمی رئیس جمهور برگزار شد، اظهار کرد: سند اقتصاد مقاومتی استان کهگیلویه و بویراحمد با شرکت 20 دستگاه اجرایی در قالب 80 پروژه تدوین شده است.

رئیس سازمان برنامه و بودجه کهگیلویه و بویراحمد در خصوص واگذاری طرح‌های تملک دارایی به بخش خصوصی بیان کرد: 24 پروژه قابل واگذاری با اعتبار 24 میلیارد در استان شناسایی شده و تاکنون گزارش تعمیم به واگذاری 9 پروژه آماده است که این پروژه‌های ورزشی، آموزشی، طرح‌های گردشگری و مجتمع هنر هستند.

وی با اشاره به برگزاری منظم نشست‌های کارگروه رفع موانع تولید، گفت: 576 واحد تولیدی این استان در سامانه بهین‌یاب ثبت‌نام کردند که از این تعداد تاکنون به 67 واحد تولیدی تسهیلات رونق تولید پرداخت شده است.

نوروزی با اشاره به جذب 52 میلیارد تومان اعتبارات رونق تولید در استان گفت: از 405 میلیارد تومانی که در طرح رونق تولید به استان کهگیلویه و بویراحمد اختصاص داده شده تاکنون این میزان مبلغ جذب شده است.

رئیس سازمان برنامه و بودجه کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: در سفر رئیس جمهور به استان قرار شد 17 میلیارد تومان یارانه تولید برای استان در نظر گرفته شد که هنوز تخصیص این مبلغ صورت نگرفته است.


منبع : فارس

مطالب مرتبط با : سند اقتصادی مقاومتی کهگیلویه و بویراحمد در قالب 80 پروژه تدوین شد
دیدگاه شما در مورد : سند اقتصادی مقاومتی کهگیلویه و بویراحمد در قالب 80 پروژه تدوین شد

سند اقتصادی مقاومتی کهگیلویه و بویراحمد در قالب 80 پروژه تدوین شد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ