• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 23187 - تاریخ انتشار : سه شنبه 18 آبان 1395 - ساعت: 16:59

چاپ

خاک پای شهدای مدافع حرم هستم


بازیگر سینما و تلویزیون گفت: بنده شرایط حضور در دفاع از حرم ائمه اطهار را ندارم ولی خاک پاک شهدای مدافع حرم هستم.

به گزارش میانخبر، کریم قربانی در غرفه شماره 319 بلاغ در راهرو 11 نمایشگاه مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری حضور پیدا کرد.

وی درباره لزوم برپایی نمایشگاه مطبوعات، اظهار کرد: برگزاری این نمایشگاه باعث می‌شود که مردم با فعالیت‌های رسانه‌ای آشنا شوند.

این بازیگر شمالی سینما و تلویزیون خاطرنشان کرد: بنده به صورت جدی در جریان فعالیت‌های رسانه‌ها نبودم و با حضور در نمایشگاه در جریان اقدامات اثرگذار رسانه‌ها قرار گرفتم.

وی درباره لزوم توجه به پیشکسوتان، گفت: در حال حاضر پیشکسوتان چندان مورد توجه نیستند، پیشکسوتان نیاز به تکریم و توجه دارند.

قربانی در ادامه با اشاره به درگذشت مرحوم پورحیدری، افزود: مرحوم پورحیدری تا زمانی که سرحال بود کسی به سراغش نمی‎رفت اما وقتی فوت کرد به مدت کوتاهی برای افراد عزیز می‏‌شود و کم کم فراموش می‎شود، بنده سوالم این است که آیا واقعا افراد نمی‎دانستند که پورحیدری برای استقلال زحمات زیادی کشید، بهتر است افراد مانند پورحیدری در زمان حیات‌شان مورد توجه و تکریم باشند، به این دلیل که این افراد سرمایه‌های کشور هستند.

وی خواستار تکریم و توجه به هنرمندان شد و تاکید کرد: هنرمندان سرمایه‌های این کشور هستند و اقدامات ارزشمند آنها باید همیشه مورد توجه قرار گیرد.

هنرمند سیمنا و تلویزیون در پاسخ به سوالی در ارتباط با اقدامات شهدای مدافع حرم، افزود: همه باید به صورت تمام قد در مقابل شهدای حرم تعظیم کنیم، اگر اقدامات آنها نبود کشور دچار ناامنی می‏شد.

وی با اعلام اینکه خودم دوست داشتم که به عنوان مدافع حرم باشم، گفت: در حال حاضر که شرایط برای حضور ما فراهم نیست، وظیفه دینی و ملی داریم که به شهدای مدافع حرم احترام بگذاریم.

قربانی با اعلام اینکه ما ایرانی‌ها از کودکی با ائمه اطهار مانوس بودیم و در دامان مادر زمانی که شیر می‎خوردیم کلمه الله بر زبان جاری می‌‏شد، یادآور شد: نباید نسبت به حفظ حریم حرم بی‎تفاوت باشیم.

وی تاکید کرد: خاک پاک شهدای مدافع حرم هستم، اگر آنها نبودند در کشور دچار ناامنی می‎شدیم.

این هنرمند شمالی در پاسخ به سوالی که آیا در جریان مشکلات هنرمندان شهرستانی هستید، گفت: بنده 34 سال در تهران زندگی می‌‏کنم، دورا دور در جریان مشکلات هنرمندان شهرستانی هستم و آنها هم مشکلات خاص خودشان را دارند.


منبع : سفیر هراز

دیدگاه شما در مورد : خاک پای شهدای مدافع حرم هستم

خاک پای شهدای مدافع حرم هستم تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ