• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 23195 - تاریخ انتشار : سه شنبه 18 آبان 1395 - ساعت: 17:10

چاپ
تقسیم امتیازات دربی فوتبال کهگیلویه و بویراحمد/ داور 2 گل تیم زاگرس را ندید

تقسیم امتیازات دربی فوتبال کهگیلویه و بویراحمد/ داور 2 گل تیم زاگرس را ندید


تیم‌های فوتبال نفت گچساران و زاگرس یاسوج در چارچوب رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتبال در حالی به نتیجه تساوی تن دادند که داور دو گل تیم زاگرس را ندید.

به گزارش میانخبر، عصر امروز در چارچوب رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتبال کشور تیم‌های فوتبال زاگرس یاسوج و نفت گچساران دیدار رفت خود را از گروه اول این مسابقات در استادیوم تختی شهر یاسوج برگزار کردند.

حساسیت‌های پیش از این دیدار موجب شده بود که بازیکنان در ابتدا با احتیاط بیشتری بازی کنند که کیفیت نامطلوب زمین هم تا اندازه زیادی بر روند بازی اثر گذاشته بود.

داریوش یزدی و حمید کرمی مربیان هر دو تیم می‌دانستند که هواداران کهگیلویه و بویراحمدی چه چیزی از آن‌ها می‌خواستند چرا که هواداران به هیچ وجه به دلیل تقابل فوتبال گچساران و یاسوج که ریشه تاریخی دارد شکست را از سوی تیم خود نمی‌پذیرفتند.

به گزارش فارس تیم فوتبال نفت و گاز گچساران در نیمه اول و روی یک ضربه کرنر موفق به گشودن دروازه تیم زاگرس یاسوج شد تا شاگردان داریوش یزدی با پیروزی نیمه اول بازی را پشت سر بگذارند.

در نیمه دوم بازی متفاوت تر از گذشته دو تیم‌های فوتبال نفت گچساران و زاگرس یاسوج در چارچوب رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتبال کشور در حالی به نتیجه تساوی تن دادند که داور دو گل تیم زاگرس را ندید.

در نیمه دوم تیم زاگرس با همه نفرات روی دروازه تیم نفت گچساران فشار وارد کرد و تنها دروازه بان این تیم بود که با رفلکس‌های خوب توانست مانع از گشوده شدن دروازه تیم گچسارانی شود.

در این نیمه رفته رفته فشار تیم زاگرس بیشتر می‌شد تا این که بازیکنان نفت روی بازیکن زاگرس خطای پنالتی مرتکب شدند که مسعود رزمپور به زیبایی و بر خلاف جهت حرکت دروازه بان نفت این توپ را تبدیل به گل کرد.

اما حساس‌ترین لحظه این بازی تنها دقایقی پس از گل تیم زاگرس به وقوع پیوست که توپ کاملا وارد دروازه شده را داور برای بازیکنان زاگرس محسوب نکرد و جو ورزشگاه دقایقی به دلیل این اشتباه داور به ضرر تیم یاسوجی متشنج کرد.


پس از آن بازی بیشتر در نیمه میدان در جریان بود و بازیکنان هر دو تیم بی‌هدف و بی‌جهت زیر توپ می‌کشیدند و حادثه چندانی را شاهد نبودیم.

تیم زاگرس در اواخر بازی یک گل دیگر وارد دروازه تیم نفت گچساران کرد که داور این گل تیم گچسارانی را باز هم مردود اعلام کرد.

سرانجام این بازی با همان نتیجه مساوی یک بر یک به پایان رسید و دو تیم امتیازات بازی دربی کهگیلویه و بویراحمد را میان هم تقسیم کردند.


منبع : فارس

مطالب مرتبط با : تقسیم امتیازات دربی فوتبال کهگیلویه و بویراحمد/ داور 2 گل تیم زاگرس را ندید
دیدگاه شما در مورد : تقسیم امتیازات دربی فوتبال کهگیلویه و بویراحمد/ داور 2 گل تیم زاگرس را ندید

تقسیم امتیازات دربی فوتبال کهگیلویه و بویراحمد/ داور 2 گل تیم زاگرس را ندید تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ