• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 23200 - تاریخ انتشار : سه شنبه 18 آبان 1395 - ساعت: 17:19

چاپ
تغییر در سبک زندگی سبب افزایش سلامت جامعه و کاهش هزینه‌های درمانی می‌شود

تغییر در سبک زندگی سبب افزایش سلامت جامعه و کاهش هزینه‌های درمانی می‌شود


معاون امور اجتماعی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تغییر در سبک زندگی سبب افزایش سلامت جامعه و کاهش هزینه‌های درمانی می‌شود.

به گزارش میانخبر، محمدهادی ایازی ظهر امروز در نشست مشارکت‌های اجتماعی اظهار داشت: دولت تمام تلاش خود را در حوزه مشارکت‌های اجتماعی به کار گرفته است.

معاون امور اجتماعی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ادامه داد: دولت سعی دارد زمینه را برای مشارکت و افزایش آگاهی اجتماعی مردم فراهم کند و در این راستا کوشش‌های داشته است.

وی اضافه کرد: بدون تردید تغییر در سبک زندگی سبب افزایش سلامت جامعه و کاهش هزینه‌های درمانی شده که باید در این راستا برنامه‌ریزی مدونی از سوی مسؤولان امر صورت پذیرد.

این مسؤول با بیان اینکه سازمان بهداشت جهانی در صدد افزایش آگاهی بخشی جهانی به عموم مردم کشورهای مختلف است، اضافه کرد: جلوگیری از ابتلا به بیماری‌های مختلف، تغییر در سبک زندگی و .... در دستور کار این سازمان قرار گرفته است.

ایازی تصریح کرد: باید دانشگاه‌های علوم پزشکی و انجمن‌های مردم نهاد حوزه بهداشت برای بهبود سلامت جامعه تلاش ویژه‌ای را آغاز کنند و در این راه بکوشند.

مدیرکل سازمان های مردم نهاد سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز در این نشست گفت: استفاده از افراد متخصص و خبره در انجمن‌ها و سمن‌های در حوزه سلامت ضرورت دارد.

مصطفی جمالی افزود: استفاده از نظرات و ایده‌های سمن‌ها از سوی دانشگاه‌های علوم پزشکی نیز باید در دستور کار قرار گیرد.


منبع : فارس

مطالب مرتبط با : تغییر در سبک زندگی سبب افزایش سلامت جامعه و کاهش هزینه‌های درمانی می‌شود
دیدگاه شما در مورد : تغییر در سبک زندگی سبب افزایش سلامت جامعه و کاهش هزینه‌های درمانی می‌شود

تغییر در سبک زندگی سبب افزایش سلامت جامعه و کاهش هزینه‌های درمانی می‌شود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ