• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 23201 - تاریخ انتشار : سه شنبه 18 آبان 1395 - ساعت: 17:21

چاپ
وضعیت استان اردبیل در کاهش جرایم و تخلفات مطلوب است

وضعیت استان اردبیل در کاهش جرایم و تخلفات مطلوب است


رئیس سابق سازمان قضایی نیروهای مسلح استان اردبیل گفت: ما پرونده مهم و در عین حال بلاتکلیف و رسیدگی نشده در حوزه نیروهای مسلح نداریم و وضعیت استان اردبیل در کاهش جرایم و تخلفات مطلوب است.

به گزارش میانخبر، عبدالله شاکری عصر امروز در آیین تودیع خود در سالن اجتماعات دادگستری اردبیل اظهار کرد: بیش از 6 سال است که در این استان در سنگر خدمت به نیروهای مسلح قرار دارم و در این مدت همواره سعی کردم براساس قانون و مقررات با تخلفات و پرونده‌های ارجاعی برخورد کرده و رسیدگی را به سرعت انجام دهیم تا بتوانیم فضای تعاملی و همراهی نیروهای مسلح با این سازمان را فراهم آوریم.

وی با بیان اینکه در حال حاضر هیچ پرونده مهمی در دست بررسی و یا به حالت بلاتکلیف نداریم و ورودی پرونده ما در سال‌های اخیر کمتر از انگشتان دست بوده است، تصریح کرد: ما در سال‌های اخیر سعی کردیم با راهبردهای پیشگیرانه از وقوع جرایم در بین نیروهای مسلح بکاهیم و با وجود کمبود قاضی و کارمند در بحث آگاه‌سازی و نظارت عملکرد مناسبی را داشتیم تا پرونده‌ها و همچنین تخلفات احتمالی به حداقل برسد.

رئیس سابق سازمان قضایی نیروهای مسلح استان با یادآوری اینکه ما در سازمان قضایی نیروهای مسلح بدون اغماض با تخلفات برخورد کرده و در عین حال در قالب تعامل با نیروهای مسلح در استان اعم از سپاه، ارتش و نیروی انتظامی سعی کردیم تا ورودی پرونده‌ها را کاهش دهیم، گفت: هر چند در قانون جدید فرآیند رسیدگی به پرونده‌ها کمی طولانی‌تر شده اما نه در دادگاه نظامی شماره یک و نه شماره دو، پرونده مهم و خاصی را که بلاتکلیف مانده باشد، نداریم.

شاکری افزود: ما در تجهیز خانه‌های سازمانی، میهمانسرای اداره و همچنین دایر کردن سالن کنفرانس در سازمان و ایجاد فضای اداری و مسکونی مناسب برای قضات غیر بومی و تجهیز دوربین‌های مدار بسته در اطراف سازمان قضایی نیروهای مسلح در استان اقدامات خوبی را انجام دادیم.

وی از تلاش برای احداث ساختمان مناسب و در شأن سازمان قضایی نیروهای مسلح در اردبیل خبر داد و بیان کرد: زمینی به مساحت 5 هزار متر مربع در شهرک الهیه برای این امر در نظر گرفته شده که با پیگیری راه و شهرسازی استان و سازمان امیدواریم شاهد احداث یک ساختمان مناسب و شایسته برای مجموعه سازمان قضایی نیروهای مسلح استان اردبیل باشیم.


منبع : فارس

مطالب مرتبط با : وضعیت استان اردبیل در کاهش جرایم و تخلفات مطلوب است
دیدگاه شما در مورد : وضعیت استان اردبیل در کاهش جرایم و تخلفات مطلوب است

وضعیت استان اردبیل در کاهش جرایم و تخلفات مطلوب است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ