• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 23204 - تاریخ انتشار : سه شنبه 18 آبان 1395 - ساعت: 17:24

چاپ
بی‌توجهی به نیازهای جوانان زمینه‌ساز هجمه‌های فرهنگی دشمنان

بی‌توجهی به نیازهای جوانان زمینه‌ساز هجمه‌های فرهنگی دشمنان


امام جمعه ایلام گفت: بی‌توجهی به نیازهای اصلی جوانان زمینه را برای هجمه‌های فرهنگی دشمنان فراهم می‌کند.

به گزارش میانخبر، آیت‌الله محمدنقی لطفی ظهر امروز در دیدار نماینده ولی فقیه در اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان اظهار داشت: تعلیم و تربیت جوانان باید مدون، اثرگذار و مطابق با نیازهای نوجوانان و جوانان باشد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: بی‌توجهی به نیازهای اصلی جوانان زمینه را برای هجمه‌های فرهنگی دشمنان فراهم می‌کند و این نیازمند توجه و برنامه‌ریزی مسؤولان است.

لطفی افزود: برنامه‌ریزی درسی هم برای جوانان و نوجوانان باید کاربردی و ترغیب به تولید و کارآفرینی و مشارکت در فعالیت‌های دسته جمعی علمی باشد و تحقق این مهم نیازمند تلاش بیشتر مسؤولان است.

حجت‌الاسلام علی اکبری نماینده ولی فقیه در اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان نیز در این دیدار گزارشی از برنامه‌های این نهاد در مدارس کشور را به استحضار حضار و نماینده ولی فقیه در استان ایلام رسانید و گفت: با ایجاد انگیزه و نشاط روحی بدنی دانش‌آموزان زمینه برای ساماندهی بیشتر تشکل‌های دانش‌آموزی مرتبط با مراکز دینی کشور فراهم شده است.

همچنین در این دیدار علی بیرانوند مدیر‌کل آموزش و پرورش استان ایلام نیز گزارشی از فعالیت‌های تشکل‌های دانش‌آموزی در استان ایلام به استحضار حضار و نماینده ولی فقیه در استان ایلام رساند.


منبع : فارس

مطالب مرتبط با : بی‌توجهی به نیازهای جوانان زمینه‌ساز هجمه‌های فرهنگی دشمنان
دیدگاه شما در مورد : بی‌توجهی به نیازهای جوانان زمینه‌ساز هجمه‌های فرهنگی دشمنان

بی‌توجهی به نیازهای جوانان زمینه‌ساز هجمه‌های فرهنگی دشمنان تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ