• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 23211 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 19 آبان 1395 - ساعت: 11:24

چاپ
طرح اجتماع‌محور مدرن‌ترین طرح‌ پیشگیری از اعتیاد در دنیاست

طرح اجتماع‌محور مدرن‌ترین طرح‌ پیشگیری از اعتیاد در دنیاست


مدیرکل بهزیستی استان مرکزی گفت: یکی از مدرن‌ترین طرح‌های پیشگیری از اعتیاد در دنیا طرح پیشگیری از اعتیاد اجتماع‌محور است که با توجه به سیاست‌های کشور در خصوص اجتماعی کردن امر مبارزه با اعتیاد این طرح به شدت رونق گرفته است.

به گزارش میانخبر، بهروز رفیعی صبح امروز در حاشیه بازدید از نحوه برگزاری آزمون اینترنتی سراسری که ویژه تیم‌های اجتماع محور پیشگیری از اعتیاد استان مرکزی با هدف ارتقا و سنجش توان علمی موسسات وابسته به بهزیستی برگزار شد، اظهار کرد: یکی از مدرترین طرح‌های پیشگیری از اعتیاد در دنیا طرح پیشگیری از اعتیاد اجتماع محور است که با توجه به سیاست‌های کشور در خصوص اجتماعی کردن امر مبارزه با اعتیاد این طرح به شدت رونق گرفته است.

وی تصریح کرد: از آنجا که سازمان‌های مردم‌نهاد و نقش آنها در برنامه‌های پیشگیرانه بسیار مهم است، انجام امور توسط این سازمان‌ها و سمن‌ها صورت می‌گیرد.

مدیرکل بهزیستی استان مرکزی گفت: سازمان بهزیستی به عنوان متولی امر پیشگیری تعامل بسیار بالایی با سمن‌ها دارد و دانش‌افزایی و مهارت‌آموزی و توانمندسازی آنان جزو وظایف این سازمان محسوب می‌شود.

رفیعی بیان کرد: در همین راستا آزمونی به صورت یکپارچه از سمن‌های فعال به صورت اینترنتی به عمل آمد که استان مرکزی هم به عنوان یکی از قطب‌های مهم پیشگیری 26 موسسه پیشگیری از اعتیاد را که در محلات و روستایی و شهری، آموزشی و نظامی فعالیت می‌کنند، در این آزمون شرکت داده است.


منبع : فارس

مطالب مرتبط با : طرح اجتماع‌محور مدرن‌ترین طرح‌ پیشگیری از اعتیاد در دنیاست
دیدگاه شما در مورد : طرح اجتماع‌محور مدرن‌ترین طرح‌ پیشگیری از اعتیاد در دنیاست

طرح اجتماع‌محور مدرن‌ترین طرح‌ پیشگیری از اعتیاد در دنیاست تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ