• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 23221 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 19 آبان 1395 - ساعت: 11:37

چاپ
منازل تمامی مددجویان کمیته امداد استان مرکزی بیمه شد

منازل تمامی مددجویان کمیته امداد استان مرکزی بیمه شد


معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان مرکزی گفت: منازل مسکونی 40 هزار خانواده زیر پوشش کمیته امداد استان با انعقاد قرارداد با شرکت بیمه دانا در برابر حوادث غیر مترقبه و سوانح طبیعی بیمه شد.

به گزارش میانخبر، منازل مسکونی 40 هزار خانواده زیر پوشش کمیته امداد استان با انعقاد قرارداد با شرکت بیمه دانا در برابر حوادث غیر مترقبه و سوانح طبیعی بیمه شد.

وی با بیان اینکه قرارداد منعقد شده با شرکت بیمه دانا از اول مهر ماه سال جاری اجرایی شده و به مدت یک سال اعتبار دارد، گفت: موضوع قرارداد شامل ارائه پوشش بیمه‌ای و خطرات اضافی واحد مسکونی مددجویان زیر پوشش شامل ساختمان و اماکن مسکونی است.

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان مرکزی تصریح کرد: محل نگهداری احشام، اثاثیه منزل و ملحقات، تأسیسات منازل مسکونی، چادرهای اسکان عشایری یا مواردی که به هر نحو در تصرف مددجو می‌باشد و خطرات دیگر شامل آتش‌سوزی، صاعقه، انفجار، سیل، زلزله، طوفان، ضایعات ناشی از برف و باران، تگرگ، اتصالات برق، ترکیدگی لوله آب، لغزش و رانش زمین و سقوط هواپیما از مواردی است که زیر پوشش بیمه قرار دارد.

وی خاطرنشان کرد: پرداخت خسارات ساختمان و اثاثیه منزل روستایی تا سقف 300 میلیون ریال، ساختمان و اثاثیه منزل شهری تا سقف 500 میلیون ریال، سرمایه فوت، نقص عضو دائم کلی و جزئی تا سقف 150 میلیون ریال، اسکان موقت برای بیمه‌شدگان تا سقف 50 میلیون ریال از تعهدات شرکت بیمه در این قرارداد است.

به گفته وی این قرارداد در 13 ماده 20 بند و یک الحاقیه تنظیم شده و شرکت بیمه متعهد به بررسی کارشناسی و پرداخت خسارت در وجه مددجو در سریع‌ترین زمان ممکن شده است.


منبع : فارس

مطالب مرتبط با : منازل تمامی مددجویان کمیته امداد استان مرکزی بیمه شد
دیدگاه شما در مورد : منازل تمامی مددجویان کمیته امداد استان مرکزی بیمه شد

منازل تمامی مددجویان کمیته امداد استان مرکزی بیمه شد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ