• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 23227 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 19 آبان 1395 - ساعت: 11:46

چاپ
مرکز خدمات جامع روستای طاله‎جر سقز افتتاح شد

مرکز خدمات جامع روستای طاله‎جر سقز افتتاح شد


مرکز خدمات جامع روستای طاله‎جر سقز با حضور مسؤولان و با صرف بیش از 500 میلیارد ریال افتتاح شد.

به گزارش میانخبر، رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان سقز پیش از ظهر امروز در مراسم افتتاح مرکز خدمات جامع روستای طاله‎جر، اظهار داشت: مرکز خدمات جامع سلامت روستای طاله‌جر از محل اعتبارات سفر مقام معظم رهبری در بهار 88 به شهرستان سقز تامین شده است.

محمدسرکوت غوثی در ادامه بیان کرد: این طرح در زمینی به مساحت 560 مترمربع و با اعتبار پنج میلیارد و 500 میلیون ریال در این روستا به منظور خدمات بهداشتی و درمانی به مردم منطقه احداث شده است.

وی افزود: در این مرکز که پزشک، ماما، کارشناسان بهداشت، سلامت، بهداشت محیط و بهداشت کار مستقر هستند به پنج هزار نفر مردم روستاهای اطراف، خدمات ارائه می‌دهد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان سقز اضافه کرد: در حال حاضر شهرستان سقز دارای 11 مرکز جامع خدمات سلامت روستایی، 2 مرکز شهری و روستای و 10 مرکز شهری است.

نماینده مردم شهرستان‌های سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی هم در آئین افتتاح این طرح، گفت: طرح تحول سلامت، مهم‌ترین دستاورد دولت تدبیر و امید بوده و باید از این خدمات تشکر کرد.

محسن بیگلری با اشاره به اهمیت راه‌اندازی مراکز جامع خدمات سلامت، افزود: طرح تحول سلامت، برای مناطق محروم بسیار ارزشمند بوده است.

در آئین افتتاح این طرح، معاون فنی و عمرانی فرماندار سقز، بخشدار سرشیو، جمعی از اعضای شورای اسلامی روستاهای بخش سرشیو حضور داشتند.

روستای طاله‌جر در 40 کیلومتری مسیر سقز مریوان در بخش سرشیو این شهرستان قرار دارد.

بخش سرشیو شهرستان سقز دارای 47 روستا و جمعیت آن افزون بر 10 هزار و 500 نفر است.


منبع : فارس

مطالب مرتبط با : مرکز خدمات جامع روستای طاله‎جر سقز افتتاح شد
دیدگاه شما در مورد : مرکز خدمات جامع روستای طاله‎جر سقز افتتاح شد

مرکز خدمات جامع روستای طاله‎جر سقز افتتاح شد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ