• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 23229 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 19 آبان 1395 - ساعت: 11:50

چاپ
17 واحد تولیدی کشاورزی قزوین نیمه‌فعال و غیرفعال است

17 واحد تولیدی کشاورزی قزوین نیمه‌فعال و غیرفعال است


مسؤول باغبانی جهاد کشاورزی شهرستان قزوین گفت: با توجه به بررسی‌های صورت گرفته تعداد 17 واحد تولیدی محصولات باغبانی و کشاورزی در این شهرستان نیمه‌فعال و غیرفعال است.

به گزارش میانخبر، سمیه ابراهیمی در پنجمین جلسه ستاد شهرستانی توسعه سیستم‌های نوین آبیاری و کشت گلخانه‌ای که صبح امروز در سالن جلسات فرمانداری شهرستان قزوین برگزار شد با اشاره به جذب و اختصاص سهمیه 20 هکتاری این شهرستان اظهار داشت: با توجه به بررسی‌های صورت گرفته تاکنون مراحل متعدد و مدت زمان بسیار برای جذب و اختصاص این سهمیه برای شهرستان قزوین وجود دارد.

وی عنوان کرد: مدت زمان بسیار برای جذب و تخصیص سهمیه 20 هکتاری شهرستان قزوین به دلیل وجود مشکلات گسترده در تولیدات محصولات گلخانه‌ای است.

مسؤول باغبانی جهاد کشاورزی شهرستان قزوین افزود: با توجه به بررسی‌های صورت گرفته تعداد 17 واحد تولیدی محصولات باغبانی و کشاورزی در شهرستان قزوین نیمه‌فعال و غیرفعال است.

ابراهیمی تصریح کرد: حذف شدن یارانه سوخت، ساخت واحدهای غیراستاندارد، نبود آگاهی و دانش در زمینه تولید محصولات گلخانه‌ای و بالا بودن سود تسهیلات بانکی از موارد مهم و اساسی در غیرفعال و نیمه‌فعال بودن واحدهای تولیدی گلخانه‌ای شهرستان قزوین است.


منبع : فارس

مطالب مرتبط با : 17 واحد تولیدی کشاورزی قزوین نیمه‌فعال و غیرفعال است
دیدگاه شما در مورد : 17 واحد تولیدی کشاورزی قزوین نیمه‌فعال و غیرفعال است

17 واحد تولیدی کشاورزی قزوین نیمه‌فعال و غیرفعال است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ