• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 23235 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 19 آبان 1395 - ساعت: 11:57

چاپ
جابه‌جایی مسافر در مرز مهران توسط اتوبوس‌های اعزامی از ارومیه

جابه‌جایی مسافر در مرز مهران توسط اتوبوس‌های اعزامی از ارومیه


مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری ارومیه از جابه‌جایی مسافر در مرز مهران توسط اتوبوس‌های اعزامی از ارومیه خبر داد.

به گزارش میانخبر، شهرداری ارومیه نیز وظایفی در برگزاری مراسم زیارت اربعین برنامه‌هایی را اجرایی می‌کند.

وی با بیان اینکه در این راستا اتوبوس‌های شهر ارومیه به مرز مهران اعزام خواهند شد، تصریح کرد: 50 دستگاه اتوبوس از شهر ارومیه به مرز مهران اعزام خواهند شد تا نسبت به جابه‌جایی مسافران اربعین اقدام کنند.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری ارومیه با بیان اینکه شهرداری ارومیه سال گذشته نیز در این زمینه اقدامات لازم را انجام داده بود، یادآور شد: اتوبوس‌های اعزامی شامل اتوبوس‌های ملکی و خصوصی هستند.

این مسؤول با بیان اینکه در این خصوص خودرو گشت و امداد نیز از شهرداری ارومیه به مرز مهران اعزام شده است، یادآور شد: این گشت‌ها نسبت به نظارت بر عملکرد اتوبوس‌ها به مرز مهران اعزام می‌شود.

سعیدآبادی با بیان اینکه اکیپ فنی نیز در این راستا به مرز مهران اعزام می‌کنیم، خاطرنشان کرد: گشت امداد اتوبوسرانی ارومیه نیز در مرز مهران جهت امدادرسانی به آن‌دسته از اتوبوس‌هایی که دچار نقص فنی شده‌اند، اعزام می‌شود.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری ارومیه با بیان اینکه این اتوبوس‌ها در روزهای نزدیک اربعین در مرز مهران حضور خواهند داشت: اظهار داشت: زمان خدمت اتوبوس‌های اعزامی از 23 آبان ماه تا چهارم آذر ماه خواهد بود.

این مسؤول با بیان اینکه در این راستا اتوبوس‌های شهرداری ارومیه نظافت شده‌اند، اعلام کرد: قبل از اعزام، مشکلات فنی این اتوبوس‌ها مورد بررسی قرار خواهد گرفت تا در مرز مهران با کوچک‌ترین مشکل مواجه نباشیم.


منبع : فارس

مطالب مرتبط با : جابه‌جایی مسافر در مرز مهران توسط اتوبوس‌های اعزامی از ارومیه
دیدگاه شما در مورد : جابه‌جایی مسافر در مرز مهران توسط اتوبوس‌های اعزامی از ارومیه

جابه‌جایی مسافر در مرز مهران توسط اتوبوس‌های اعزامی از ارومیه تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ