• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 23237 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 19 آبان 1395 - ساعت: 12:00

چاپ
دستگیری سارقان خودروهای مدل بالا شهرک غرب تهران در کرج

دستگیری سارقان خودروهای مدل بالا شهرک غرب تهران در کرج


رئیس پلیس آگاهی البرز گفت: اعضای باند سرقت خودروهای مدل بالا در شهرک غرب تهران با تلاش ماموران پایگاه دوم پلیس آگاهی در کرج دستگیر و به سرقت 9 دستگاه خودرو اعتراف کردند.

به گزارش میانخبر، جواد صفایی گفت: در پی وقوع سرقت‌های متعدد خودروهای مدل بالا در شهرک غرب تهران و انتقال آنها توسط سارقان به مکان‌های نامعلومی در حاشیه شهر تهران و استان البرز جلسات ویژه هماهنگی و برنامه‌ریزی پلیس آگاهی تهران بزرگ و پایگاه دوم پلیس آگاهی البرز برای دستگیری سارقان و کشف خودروهای سرقتی آغاز شد.

وی افزود: کارآگاهان پایگاه دوم پلیس آگاهی استان البرز، پیگیری موضوع را در دستور کار قرار دادند تا اینکه دراوایل مرداد ماه سال جاری فردی را به همراه یک دستگاه خودرو هیوندا سرقتی که دارای سابقه سرقت در اطراف کرج بود دستگیر و برای تحقیقات تکمیلی به این پلیس انتقال دادند.


صفایی بیان کرد: با دستگیری نامبرده ظن ماموران به این موضوع که سارق با سرقت خودروهای مدل بالا در ارتباط است و احتمالا یکی از اعضای باند است، بلافاصله اکیپی از کار آگاهان تیم مبارزه با سرقت پایگاه دوم در بازجویی‌های تکمیلی از متهم دستگیر شده و احراز ارتباط وی با سرقت‌های صورت گرفته به سرنخی برای دستگیری اعضای باند سارقان خودروهای مدل بالا رسیدند.

وی گفت: از آن جایی که متهم دستگیر شده مدتی است که از اعضای باند جدا شده و به صورت مستقل اقدام به سرقت می‌کرد، شناسایی تمام اعضای باند و محل اختفای خودروهای سرقتی را با مشکل مواجه می‌ساخت.

این مسؤول افزود: کارآگاهان پایگاه دوم پلیس آگاهی با همکاری اداره اطلاعات جنایی این پلیس با انجام چندین ماه کار اطلاعاتی و تحقیقاتی گسترده، در نهایت، محل اختفاء کلیه اعضاء باند را در اواسط آبان ماه سال جاری در کرج شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه 4 نفر از اعضاء باند را دستگیر و در بازرسی از منزل آن‌ها دو دستگاه خودرو ماکسیما، یک دستگاه خودرو آزرا، یک دستگاه خودرو رونیز، 2 جفت پلاک سرقتی و تعدادی تجهیزات داخل خودرو شامل باند، رینگ و لاستیک، ضبط خودرو و سنگ فرز کشف شد.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز گفت: متهمان علاوه بر سرقت خودروهای فوق به سرقت دو دستگاه خودروی ماکسیما، یک دستگاه خودروی هیوندا کوپه و دو دستگاه خودروی مزدا اعتراف کردند که در بررسی‌ها مشخص شد خودروهای فوق دارای سابقه سرقت از تهران و رشت هستند.

صفایی خاطرنشان کرد: متهمان در بازجویی‌های ماموران اذعان داشتند که خودروها را پس از سرقت به حاشیه شهر برده و پس از برداشتن وسایل داخل خودرو آنها را به کرج منتقل و رها می‌کردند که در مجموع 9 دستگاه خودرو سرقتی از متهمان کشف شد که از این تعداد پنج خودرو بدون صاحب در کرج رها شده بود.


منبع : فارس

مطالب مرتبط با : دستگیری سارقان خودروهای مدل بالا شهرک غرب تهران در کرج
دیدگاه شما در مورد : دستگیری سارقان خودروهای مدل بالا شهرک غرب تهران در کرج

دستگیری سارقان خودروهای مدل بالا شهرک غرب تهران در کرج تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ