• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 23281 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 19 آبان 1395 - ساعت: 13:24

چاپ
برخواه: کنفدراسیون برای مسابقات آسیایی برنامه ندارد/ بعید بود ژاپنی‌ها اینقدر ضعیف میزبانی کنند

برخواه: کنفدراسیون برای مسابقات آسیایی برنامه ندارد/ بعید بود ژاپنی‌ها اینقدر ضعیف میزبانی کنند


سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری نوجوانان کشورمان معتقد است؛ کنفدراسیون وزنه‌برداری آسیا سازماندهی و برنامه درستی برای برگزاری مسابقات قهرمانی نوجوانان و جوانان در ژاپن را ندارد.

به گزارش میانخبر، محمدحسین برخواه، سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری نوجوانان کشورمان در خصوص برگزاری مسابقات قهرمانی آسیا در توکیوی ژاپن گفت: امشب در کنگره مسابقات قهرمانی رده سنی نوجوانان و جوانان آسیا لیست نهایی و رکورد ورودی نفرات تیم را اعلام می‌کنیم. فردا شب نیز سایر اعضای تیم ملی نوجوانان وارد توکیو می‌شوند.

وی درباره برنامه‌ریزی نامناسب میزبان افزود: از ابتدای کار، زمانی‌که برنامه‌ریزی مسابقات اعلام شد مشخص بود شدیداً بی نظمی در مسابقات وجود دارد چون سازماندهی درستی برای برگزاری مسابقات از سوی کنفدراسیون وزنه‌برداری آسیا صورت نگرفته است. لیست اولیه وزنه‌برداران به همراه رکوردهای تقریبی آنها باید 2هفته پیش، به تمام کشورهای اعلام می‌شد، اما اینگونه نبود.

وی ادامه داد: شرایط میزبانی و حتی محل اسکان شرکت کننده‌های مسابقات آسیا در ژاپن مناسب نیست. همچنین فاصله هتل تا محل مسابقات زیاد است که به طور حتم برای نفرات تیم خسته کننده خواهد بود. امیدوارم بچه‌ها تیم با صبر و تحمل این وضعیت را سپری کنند تا این شرایط روی عملکردشان تاثیر منفی نداشته باشد.

سرمربی تیم ملی نوجوانان در خصوص زمان برگزاری مسابقات نیز تاکید کرد: ایرادات زیادی به نحوه برگزاری می‌توان گرفت؛ زمان برگزاری مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا اصلاً اصولی نیست. مسابقات قاره‌ای باید قبل از مسابقات جهانی انجام شود؛ این در حالی است که مسابقات وزنه‌برداری نوجوانان اروپا و آفریقا 50 روز قبل برگزار شده، اما قهرمانی آسیا بلافاصله پس از رقابت‌های جهانی انجام می‌شود.

وی افزود: این نزدیکی مسابقات جهانی به آسیایی بی‌تردید کیفیت مسابقات آسیا را پایین می‌آورد. به طور حتم کشورهایی که با ترکیب کامل در این رقابت‌ها حاضر شده‌اند این شرایط بد و نامناسب برگزاری مسابقات، روی عملکرد وزنه‌برداران‌شان تاثیر منفی خواهد گذاشت.

برخواه درباره برنامه‌ریزی برای قهرمانی در رقابت‌های نوجوانان آسیا گفت: در مسابقات جهانی هم هدفمان کسب عنوان قهرمانی بود. برای بدست آوردن این مهم تمام تیم تلاش کردند، اما ناخواسته امتیازاتی را از دست دادیم و نایب قهرمان شدیم. در مسابقات جهانی مالزی، طوری برای بچه‌ها برنامه‌ریزی داشتیم که روز بعد مسابقه تمریناتشان را برای قهرمانی آسیا استارت بزنند تا زمان را از دست ندهیم. آنها تمرینات مناسبی انجام داده‌اند و امیدواریم با بهترین نتیجه ممکن به کارمان در رقابت‌های آسیایی ژاپن خاتمه دهیم.

 


منبع : فارس

مطالب مرتبط با : برخواه: کنفدراسیون برای مسابقات آسیایی برنامه ندارد/ بعید بود ژاپنی‌ها اینقدر ضعیف میزبانی کنند
دیدگاه شما در مورد : برخواه: کنفدراسیون برای مسابقات آسیایی برنامه ندارد/ بعید بود ژاپنی‌ها اینقدر ضعیف میزبانی کنند

برخواه: کنفدراسیون برای مسابقات آسیایی برنامه ندارد/ بعید بود ژاپنی‌ها اینقدر ضعیف میزبانی کنند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ