• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 23284 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 19 آبان 1395 - ساعت: 13:27

چاپ
سرپرست جدید بسیج کارکنان دانشگاه جامع علمی کاربردی معارفه شد

سرپرست جدید بسیج کارکنان دانشگاه جامع علمی کاربردی معارفه شد


مراسم تکریم و معارفه سرپرست حوزه مقاومت بسیج کارکنان دانشگاه جامع علمی کاربردی با حضور سرپرست دانشگاه جامع و فرمانده مرکز مقاومت بسیج کارکنان وزارت علوم و مراکز آموزش عالی برگزار شد.

به گزارش میانخبر، مراسم تکریم و معارفه سرپرست حوزه مقاومت بسیج کارکنان دانشگاه جامع علمی کاربردی باحضور محمدحسین امید سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی و نصیرزاده فرمانده مرکز مقاومت بسیج کارکنان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی برگزار شد.

بنابراین گزارش محمدحسین امید سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی در این مراسم، انتخاب بهرامی‌نسب را به عنوان سرپرست جدید حوزه مقاومت بسیج کارکنان دانشگاه جامع علمی کاربردی، انتخابی شایسته عنوان کرد و برای همکاری در برنامه‌ها و حمایت همه جانبه از حوزه مقاومت بسیج کارکنان دانشگاه در چارچوب اهداف و برنامه ‌های دانشگاه اعلام آمادگی کرد.

وی با اشاره به تفاوت دانشگاه جامع علمی کاربردی با سایر دانشگاه‌ها تاکید کرد: با توجه به امکانات خوبی که در این دانشگاه وجود دارد باید شکل جدیدی از فعالیت‌ها و برنامه‌های فرهنگی را در حوزه‌های نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، بسیج دانشجویی، بسیج کارکنان و معاونت فرهنگی تعریف کنیم.

امید در ادامه همچنین از زحمات مجتبی زاده درطول دوره فعالیت در بسیج کارکنان دانشگاه جامع علمی کاربردی تقدیر و تشکر کرد.

در ادامه این مراسم نصیرزاده فرمانده مرکز مقاومت بسیج کارکنان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی ضمن تشکر از فعالیت‌های مجتبی زاده در دوران فعالیت در حوزه بسیج دانشگاه جامع، توضیحاتی در خصوص فعالیت مرکز مقاومت بسیج کارکنان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور ارائه کرد.

وی نقش و جایگاه بسیج دانشگاه جامع علمی کاربردی را بسیار مهم ارزیابی کرد و نسبت به ادامه برنامه‌ها و فعالیت‌های حوزه بسیج دانشگاه در دوران مسئولیت دکتر بهرامی نسب با سرعت و شتاب بیشتر ابراز امیدواری کرد.

فرمانده مرکز مقاومت بسیج کارکنان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی با توجه به ظرفیت‌های موجود در دانشگاه جامع علمی کاربردی خواستار تشکیل بسیج اساتید در این دانشگاه شد.

بهزاد بهرامی‌نسب نیز در این جلسه از حمایت‌های سرپرست دانشگاه و حسن اعتماد فرمانده مرکز مقاومت بسیج کارکنان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی تقدیر و تشکر کرد و بر استفاده از تمام توان و ظرفیت‌های موجود در دانشگاه و تعامل و هم افزایی با تمامی بخش ها برای تحقق اهداف و برنامه های حوزه مقاومت بسیج کارکنان دانشگاه جامع تأکید کرد.

همچنین در پایان این مراسم بهرامی‌نسب حکم مسئولیت خود را از محمدحسین امید سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی و نصیرزاده فرمانده مرکز مقاومت بسیج کارکنان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی دریافت کرد.

گفتنی است اعضای هیأت رییسه، تعدادی از مدیران و اعضاء بسیج کارکنان دانشگاه جامع علمی کاربردی از دیگر حاضران در این مراسم بودند.


منبع : فارس

مطالب مرتبط با : سرپرست جدید بسیج کارکنان دانشگاه جامع علمی کاربردی معارفه شد
دیدگاه شما در مورد : سرپرست جدید بسیج کارکنان دانشگاه جامع علمی کاربردی معارفه شد

سرپرست جدید بسیج کارکنان دانشگاه جامع علمی کاربردی معارفه شد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ