• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 23293 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 19 آبان 1395 - ساعت: 13:37

چاپ
اعتبارات پرونده فساد ۲۰۰ میلیارد تومانی به تأمین اجتماعی برگشت

اعتبارات پرونده فساد ۲۰۰ میلیارد تومانی به تأمین اجتماعی برگشت


مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در رابطه با پرونده فساد در این سازمان گفت: پرونده‌های متعددی از دوره‌های قبل داشته‌ایم که آخرین مورد آن پرونده ۲۰۰ میلیارد تومانی بود که در یکی از شهرها افشا شد که اعتبارات به سازمان برگشت.

به گزارش میانخبر، سیدتقی نوربخش در حاشیه بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات گفت: پرونده 200 میلیارد تومانی در یکی از شهرها برملا شد که با پرداخت 8 میلیارد و 900 میلیون تومان، زمینی را به قیمت 200 میلیارد از سازمان تأمین اجتماعی تصاحب کرده بودند.

وی ادامه داد: خوشبختانه با مدارک ارائه‌شده، اعتبارات به سازمان برگردانده شد؛ در رابطه با پرونده‌های فساد، پرونده‌های متعددی از دوره‌های قبل داشته‌ایم که آخرین مورد آن، این پرونده بوده است.

وی همچنین در رابطه با پرداخت سال‌شمار حقوق مستمری‌بگیران این سازمان گفت: معتقدیم میانگین پرداخت باید سال‌شمار باشد، با توجه به سال‌هایی که افراد حق بیمه پرداخت کرده‌اند، باید حقوق به همان میزان دریافت کنند.

وی ادامه داد: در واقع، حقوق پرداخت شده به فرد بازنشسته باید برابر با حقوقی باشد که دریافت کرده و نباید کمتر از میانگین حقوق دریافتی طی چند سال باشد.


منبع : فارس

مطالب مرتبط با : اعتبارات پرونده فساد ۲۰۰ میلیارد تومانی به تأمین اجتماعی برگشت
دیدگاه شما در مورد : اعتبارات پرونده فساد ۲۰۰ میلیارد تومانی به تأمین اجتماعی برگشت

اعتبارات پرونده فساد ۲۰۰ میلیارد تومانی به تأمین اجتماعی برگشت تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ