• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 23296 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 19 آبان 1395 - ساعت: 13:40

چاپ
برگزاری نخستین نمایشگاه کشاورزی و همایش پسته در بویین‌زهرا

برگزاری نخستین نمایشگاه کشاورزی و همایش پسته در بویین‌زهرا


نخستین نمایشگاه کشاورزی، ماشین‌آلات، نهاده‌ها، آبیاری، گل و گیاه و همایش پسته با حضور معاون اداری و مالی سازمان تعاون روستایی استان قزوین، رئیس اداره تعاون روستایی شهرستان بویین‌زهرا و جمعی از مسؤولان در بویین‌زهرا برپا شد.

به گزارش میانخبر، نخستین نمایشگاه کشاورزی، ماشین‌آلات، نهاده‌ها، آبیاری، گل و گیاه و همایش پسته با حضور علینقی سیمیاری معاون اداری و مالی سازمان تعاون روستایی استان قزوین، مسعود آرامیده رئیس اداره تعاون روستایی شهرستان بویین‌زهرا و جمعی از مسؤولان شورای شهر، کشاورزان منطقه و پسته‌کاران در محل اتحادیه شرکت‌های تعاونی روستایی بویین‌زهرا ظهر امروز برپا شد.

مسعود آرامیده رئیس اداره تعاون روستایی شهرستان بویین‌زهرا در این مراسم با بیان اینکه نمایشگاه‌ها صرفاً به دلیل اهداف تجاری برگزار نمی‌شود، اظهار داشت: دستاوردهای این نمایشگاه گسترده‌تر از مبادلات تجاری است.

وی اهداف برپایی این نمایشگاه را ایجاد تفاهم و دوستی میان تولیدکننده و مصرف‌کننده، کاهش هزینه تبلیغات و افزایش ارتباط بین غرفه‌داران و بازدیدکنندگان عنوان کرد.

رئیس اداره تعاون روستایی شهرستان بویین‌زهرا خاطرنشان کرد: به منظور پاسخگویی به نیازهای تخصصی کشاورزان، سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران در سال 1364 اقدام به تأسیس و توسعه تشکل‌ها و تعاونی‌های تخصصی تحت عنوان شرکت‌های تعاونی کشاورزی کرده است.

آرمیده با اعلام اینکه یک هزار و 873 تعاونی روستایی در استان قزوین فعالیت می‌کنند، تصریح کرد: برای هماهنگی بیشتر بین تعاونی‌های کشاورزی و تأمین نیازهای مشترک آن‌ها 55 اتحادیه تأسیس شده است.


منبع : فارس

مطالب مرتبط با : برگزاری نخستین نمایشگاه کشاورزی و همایش پسته در بویین‌زهرا
دیدگاه شما در مورد : برگزاری نخستین نمایشگاه کشاورزی و همایش پسته در بویین‌زهرا

برگزاری نخستین نمایشگاه کشاورزی و همایش پسته در بویین‌زهرا تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ