• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 23304 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 19 آبان 1395 - ساعت: 13:51

چاپ
ورزش و جوانان پیشوا حتی یک خودروی ژیان هم ندارد/ مردم پیشوا برای ورزش هزینه نمی‌کنند

ورزش و جوانان پیشوا حتی یک خودروی ژیان هم ندارد/ مردم پیشوا برای ورزش هزینه نمی‌کنند


رئیس اداره ورزش و جوانان پیشوا گفت: این اداره از لحاظ بودجه دچار مشکل است و با خودروی شخصی کارهای اداره را انجام می‌دهم.

به گزارش میانخبر، از اردیبهشت ماه امسال مسؤولیت امور را برعهده گرفتم و سعی کردیم تا حدودی به هیأت‌ها و اماکن ورزشی بها دهیم.

وی تأکید کرد: خوشبختانه در رشته‌هایی مثل تکواندو و کشتی یک ملی‌پوش داریم و در پرورش‌اندام نیز عنوان قهرمانی و سومی جهان در اختیارمان است.

رئیس اداره ورزش و جوانان پیشوا در پاسخ به این سوال که درخواستش از مسؤولان چیست، گفت: درخواست ما فقط بودجه است. ما به سختی و با شرایط تقریباً زیر صفر کار می‌کنیم و باور کنید شهری مثل پیشوا نه‌تنها مردمش برای ورزش هزینه نمی‌کنند، بلکه باید حتی چیزی به آنها بدهیم تا به سالن‌های ورزشی بیایند.

موسی‌زاده با اشاره به اینکه پول در تصمیم‌گیری‌های اداره‌جات ورزش تأثیر به‌‌سزایی دارد، گفت: ما نه می‌توانیم به هیأت‌ها کمک کنیم و نه از لحاظ نیروی انسانی می‌توانیم قوی شویم، حتی اداره ورزش پیشوا یک خودرو در اختیار ندارد و من با خودروی شخصی‌ام پیگیر امور هستم. باور کنید این اداره حتی یک ژیان هم ندارد و ما از این لحاظ‌ها دچار مشکل هستیم.

وی تأکید کرد: چندین بار با ارسال نامه به اداره کل خواستار بودجه شدیم، البته نه‌اینکه آنها نخواهند بدهند، چون می‌دانم دست مدیرکل هم خالی است، اما این مشکلات و نبود بودجه کار ما را سخت کرده است.


منبع : فارس

مطالب مرتبط با : ورزش و جوانان پیشوا حتی یک خودروی ژیان هم ندارد/ مردم پیشوا برای ورزش هزینه نمی‌کنند
دیدگاه شما در مورد : ورزش و جوانان پیشوا حتی یک خودروی ژیان هم ندارد/ مردم پیشوا برای ورزش هزینه نمی‌کنند

ورزش و جوانان پیشوا حتی یک خودروی ژیان هم ندارد/ مردم پیشوا برای ورزش هزینه نمی‌کنند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ