• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 23305 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 19 آبان 1395 - ساعت: 13:51

چاپ
میزبانی ایثار قم از جانبازان فارس در آغاز لیگ برتر بسکتبال با ویلچر

میزبانی ایثار قم از جانبازان فارس در آغاز لیگ برتر بسکتبال با ویلچر


تیم بسکتبال با ویلچر ایثار قم در نخستین گام از فصل جدید مسابقات لیگ برتر بسکتبال با ویلچر مردان باشگاه‌های کشور به مصاف تیم جانبازان فارس می‌رود.

به گزارش میانخبر، دور جدید رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال با ویلچر مردان باشگاه‌های کشور از روز جمعه بیست و یکم آبان ماه بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده از سوی انجمن بسکتبال با ویلچر فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین رسما آغاز می‌شود.

امسال نیز هشت تیم در مسابقات لیگ برتر بسکتبال با ویلچر باشگاه‌های کشور حضور دارند و از عصر بیست و یکمین روز آبان در دو گروه چهار تیمی بازی‌های خود را رسما آغاز می‌کنند، در حالی که ایثار قم باید در گام نخست از تیم تازه وارد به لیگ برتر یعنی جانبازان فارس میزبانی کند.

تیم‌های بسکتبال با ویلچر ایثار قم، پیام مخابرات اصفهان، شهرداری اراک، حفاری اهواز، هیأت زنجان، جانبازان فارس، شهرداری آمل و پگاه فارس در مسابقات فصل 1395 لیگ برتر بسکتبال با ویلچر باشگاه‌های کشور برای به دست آوردن مقام قهرمانی به رقابت می‌پردازند.

در گروه نخست از مرحله مقدماتی مسابقات فصل جدید لیگ برتر بسکتبال با ویلچر تیم‌های ایثار قم، پیام مخابرات اصفهان، شهرداری اراک و جانبازان فارس به شکل دوره‌ای رقابت می‌کنند و چهار تیم گروه دوم نیز تیم‌های شهرداری آمل، پیام مخابرات اصفهان، پگاه فارس و هیأت زنجان هستند.

با توجه به برنامه اعلام شده از سوی انجمن بسکتبال با ویلچر فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، تیم ایثار قم در نخستین مسابقه خود از ساعت 16 روز جمعه هفته جاری در سالن شهدای بهزیستی قم میزبان تیم تازه وارد به لیگ برتر یعنی تیم بسکتبال با ویلچر جانبازان فارس است.

همچنین دومین بازی شاگردان جواد شهره‌غلامی در تیم بسکتبال با ویلچر ایثار قم از مرحله مقدماتی فصل جدید پیکارهای لیگ برتر بسکتبال با ویلچر باشگاه‌های کشور از ساعت 16 روز جمعه پنجم آذر ماه در میهمانی تیم با سابقه لیگ برتر یعنی شهرداری اراک انجام می‌شود.

سرانجام در هفته پایانی از نیم‌فصل نخست مرحله گروهی لیگ برتر بسکتبال با ویلچر، مدافع عنوان قهرمانی لیگ‌های 93 و 94 لیگ برتر یعنی ایثار قم در سومین بازی خود روز نوزدهم آذر ماه در سالن شهدای بهزیستی پذیرای نماینده خوزستان یعنی تیم حفاری اهواز خواهد بود.

بسکتبالیست‌های جانباز و معلول تیم ایثار قم بعد از دو بازی خانگی و یک میهمانی در نیم‌فصل نخست لیگ برتر، باید در دو بازی خارج از خانه و یک مسابقه خانگی نیم‌فصل دوم بازی‌ها به میدان بروند، در حالی که در قم از تیم شهرداری اراک میزبانی می‌کنند و در میهمانی تیم‌های حفاری اهواز و جانبازان فارس نیز به میدان خواهد رفت.


منبع : فارس

مطالب مرتبط با : میزبانی ایثار قم از جانبازان فارس در آغاز لیگ برتر بسکتبال با ویلچر
دیدگاه شما در مورد : میزبانی ایثار قم از جانبازان فارس در آغاز لیگ برتر بسکتبال با ویلچر

میزبانی ایثار قم از جانبازان فارس در آغاز لیگ برتر بسکتبال با ویلچر تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ