• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 23306 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 19 آبان 1395 - ساعت: 13:53

چاپ
احداث اورژانس اضطراری در بیمارستان شهید بهشتی شهرستان یاسوج

احداث اورژانس اضطراری در بیمارستان شهید بهشتی شهرستان یاسوج


فرماندار بویراحمد از احداث ساختمان اورژانس اضطراری در بیمارستان شهید بهشتی با اعتبار 500 میلیون تومانی خبر داد.

به گزارش میانخبر، سید محمدکاظم نظری ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به واژگونی اتوبوس محور اقلید یاسوج اظهار کرد: متاسفانه تعداد بسیار زیادی از هم‌وطنانمان در این حادثه جان باختند.

فرماندار شهرستان بویراحمد با بیان اینکه دستگاه‌های بهداشتی و درمانی استان به موقع در محل حادثه حضور یافتند، گفت: در ابتدای وقوع حادثه مجموعه علوم پزشکی استان، راهداری کاکان، هلال‌احمر و آتش‌نشانی به موقع حاضر شدند و خدمات‌ لازم را ارائه دادند.

نظری ضمن قدردانی از تلاش‌های تیم‌های درمانی و امدادی مرکز کهگیلویه و بویراحمد اذعان کرد: با انتقال مصدومان حادثه محور اقلید یاسوج مسؤولان استانی اعم از استاندار و نماینده ولی‌فقیه در استان بر بالین بیماران این حادثه حاضر و جویای احوال و خدمات‌رسانی به آن‌ها شدند.

فرماندار مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه سخنان خود با اشاره به اهمیت موضوع و تشکیل جلسه ستاد بحران در بیمارستان شهید بهشتی با حضور استاندار و دیگر مسؤولان بیان داشت: در کمیته بحران تصمیم گرفته شد که سوله‌ای در قالب ساختمان اورژانس اضطراری با اعتباری بالغ بر 500 میلیون تومان آماده شود.

نظری تاکید کرد: با راه‌اندازی اورژانس اضطراری در بیمارستان شهید بهشتی زمان وقوع حوادث غیرمترقبه و اضطراری همچون تصادف شب گذشته از آن استفاده خواهد شد.

فرماندار بویراحمد از تمامی نیروهای خدمات درمانی اورژانس استان، مرکز فوریت‌های پزشکی، هلال احمر،آتش‌نشانی، راهداری و دیگر نهادها که در انتقال و کمک رسانی به مصدومان اتوبوس محور یاسوج به اقلید همکاری داشتند قدردانی کرد.


منبع : فارس

مطالب مرتبط با : احداث اورژانس اضطراری در بیمارستان شهید بهشتی شهرستان یاسوج
دیدگاه شما در مورد : احداث اورژانس اضطراری در بیمارستان شهید بهشتی شهرستان یاسوج

احداث اورژانس اضطراری در بیمارستان شهید بهشتی شهرستان یاسوج تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ