• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 23307 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 19 آبان 1395 - ساعت: 13:53

چاپ
«بابا مهدی» به نمایشگاه می آید

«بابا مهدی» به نمایشگاه می آید


بابامهدی شامل خاطرات خانواده، دوستان و هم‌رزمان شهید مدافع حرم مهدی قاضی‌خانی به همراه تصاویری از این شهید است.

به گزارش میانخبر، کتاب «بابا مهدی» که به کوشش حسین سلمان‌زاده و علی غیوران آماده شده است، در نمایشگاه کتاب، رونمایی می شود.

این مراسم رونمایی پنج‌شنبه 20 آبان ساعت 16 (چهار بعدازظهر) در غرفه عقیق در نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها، واقع در راهروی اصلی شبستان مصلای تهران برگزار خواهد شد.

بابامهدی شامل خاطرات خانواده، دوستان و هم‌رزمان شهید مدافع حرم مهدی قاضی‌خانی به همراه تصاویری از این شهید است.

این کتاب در 120 صفحه و به صورت چهاررنگ و در شمارگان 5000 نسخه به همت نشر نارگل به بازار عرضه شده است. مراسم رونمایی این کتاب با حضور خانواده و جمعی از دوستان شهید برگزار خواهد شد.

در بخشی از متن این کتاب می خوانیم:

«بابا» اولین واژه‌ای است که تمام کودکانِ تازه زبان باز کرده به زبان می‌آورند. صدایش می‌کنند و آغوشش را می‌طلبند تا در امن‌ترین نقطۀ جهان آرام بگیرند. حالا «بابا» چند وقتی است برای «محمدمتین»، «نهال» و «محمدیاسین» قاب شده است روی دیوار، تا هنگام دل‌تنگی بغلش کنند. سنگ شده است روی زمین تا هفته‌ای سه بار با دست‌های کوچک‌شان مزارش را بشویند. خاطره شده است در ذهن‌های‌شان، تا شب‌ها خوابش را ببینند. و زخم شده است روی دل‌های‌شان تا بهانه‌اش را بگیرند. و مردان شبیهش را دوست داشته باشند! آری «بابا مهـدی» چمدانش را بست و رفت تا حق پدری را نه‌تنها برای فرزندانش، بلکه برای همه فرزندان اسلام تمام کند.


منبع : فارس

مطالب مرتبط با : «بابا مهدی» به نمایشگاه می آید
دیدگاه شما در مورد : «بابا مهدی» به نمایشگاه می آید

«بابا مهدی» به نمایشگاه می آید تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ