• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 23312 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 19 آبان 1395 - ساعت: 13:57

چاپ
کارآمدی اورژانس اجتماعی بهزیستی اثبات شده است

کارآمدی اورژانس اجتماعی بهزیستی اثبات شده است


مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه گفت: کارآمدی اورژانس اجتماعی بهزیستی از طریق مداخلات تخصصی کارشناسان این مرکز به اثبات رسیده است.

به گزارش میانخبر، امید قادری در مراسم افتتاحیه کارگاه آموزشی آشنایی با مداخلات مددکاری و روانشناسی در خانواده‌های در معرض آسیب و آسیب‌دیده اجتماعی، اظهار داشت: کار در حوزه آسیب‌های اجتماعی از اهمیت بالایی برخوردار است و مقام معظم رهبری و رئیس‌جمهور نیز درخصوص رهنمون‌ها و تاکیدات مکرری داشتند.

وی گفت: برخی از دستگاه‌های اجرایی در حوزه مسائل اجتماعی مسؤولیت دارند و بهزیستی نیز به‌عنوان یک نهاد مهم و تاثیر ‌گذار در این حوزه مداخلات تخصصی دارد.

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه با بیان اینکه بهزیستی درخصوص آسیب اجتماعی به‌عنوان یک نهاد مداخله‌گر اقدام می‌کند، افزود: به منظور پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی بهزیستی و برخی دیگر از دستگاه‌ها اقدامات خوبی را انجام داده‌اند.

این مسؤول بیان کرد: نیروهای فعال و کارشناسان حوزه اجتماعی براساس دانش و تخصص باید به جامعه هدف خدمات لازم را ارائه دهند و اورژانس اجتماعی نیز می‌تواند با انجام مداخلات به‌موقع بسیار کارساز باشد.

قادری با اشاره به ضرورت برگزاری کارگاه‌های آموزشی در حوزه امور اجتماعی، گفت: آموزش صحیح می‌تواند منجر به تغییر رفتار و سپس یادگیری شود.

وی در پایان گفت: انتظار می‌رود کارآمدی اورژانس اجتماعی به‌عنوان مرکز مداخله‌گر با توجه به اهمیت مداخلات به موقع این مرکز در جامعه اثبات شود.


منبع : فارس

مطالب مرتبط با : کارآمدی اورژانس اجتماعی بهزیستی اثبات شده است
دیدگاه شما در مورد : کارآمدی اورژانس اجتماعی بهزیستی اثبات شده است

کارآمدی اورژانس اجتماعی بهزیستی اثبات شده است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ