• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 23320 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 19 آبان 1395 - ساعت: 16:32

چاپ
30 آذر ماه آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره رسانه‎ای ابوذر

30 آذر ماه آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره رسانه‎ای ابوذر


رئیس سازمان بسیج رسانه گلستان گفت: اصحاب رسانه استان گلستان در حوزه مکتوب و مجازی می‎توانند آثار خود را از بهمن ماه سال 1394 تا 30 آذر ماه به دبیرخانه جشنواره ابوذر استان گلستان ارسال کنند.

به گزارش میانخبر، علی‎محمد جعفری ظهر امروز در نشست رسانه دایره مطبوعات کمیته رسانه و ارتباطات اجلاسیه 4 هزار شهید استان گلستان با موضوع برگزاری جشنواره رسانه‎ای ابوذر ویژه اجلاسیه اظهار داشت: اجلاسیه 4 هزار شهید استان گلستان در 25 آذر ماه برگزار خواهد شد و دایره مطبوعات کمیته رسانه و ارتباطات این اجلاسیه بر عهده بسیج رسانه نهاده شده است.

وی تصریح کرد: جشنواره رسانه‎ای ابوذر در راستای اعتلا و بزرگی اجلاسیه 4 هزار شهید در استان گلستان اندیشیده شده است و امیدواریم همانند جشنواره شهدای غواص به خوبی برگزار شود.

رئیس سازمان بسیج رسانه گلستان ادامه داد: در این جشنواره موضوعاتی چون ایثار، جهاد، شهادت، فرهنگ، هنر و رسانه در انتقال آموزه‎های دفاع مقدس، نقش شهدا و هوشیاری و بصیرت افزایی، تقویت روحیه خودباوری و افزایش تولیدات اهداف انقلاب در رسانه‎ها برنامه‎ریزی شده است.

جعفری با بیان اینکه هدف از این جشنواره فضاسازی خوب رسانه‎ای به موضوعات این جشنواره است، بیان داشت: در آذر ماه اجلاسیه بزرگ و ملی در پیش داریم و بیش از دو سال است که مسئولان کمیته‎های مختلف وارد عمل شدند و دوستان رسانه‎ای تلاش وافری خواهند داشت و امیدواریم بتوانیم یک کار در خور شهدا برگزار شود.

وی ابراز داشت: امیدواریم امسال نیز اصحاب رسانه استان گلستان همانند سال گذشته در جشنواره شهدای غواص و مدافعان حرم حضور فعال و پررنگی داشته باشند.

رئیس سازمان بسیج رسانه گلستان ادامه داد: این دومین جشنواره رسانه‎ای اجلاسیه 4 هزار شهید استان گلستان است و این جشنواره با محوریت خود اجلاسیه برگزار می‎شود.

جعفری با بیان اینکه 13 موضوع برای این جشنواره در نظر گرفته شده است، بیان داشت: 7 موضوع این جشنواره ایثار و شهادت است و موضوعات دیگری چون اقتصاد مقاومتی، امر به معروف، دشمن شناسی، استکبارستیزی، دستاوردهای انقلاب و قرآن و عترت دیده شده است.

وی با بیان اینکه بخش قرآن و عترت به صورت خاص دیده خواهد شد، گفت: برگزیدگان این بخش به صورت ویژه در هفته قرآن و عترت با تفاهم‎نامه‎ای که با فرهنگ و ارشاد اسلامی امضاء کردیم تجلیل خواهند شد.

جعفری یادآور شد: اصحاب رسانه استان گلستان در حوزه مکتوب و مجازی می‎توانند آثار خود را از بهمن ماه سال 1394 تا 30 آذر ماه به دبیرخانه جشنواره ابوذر استان گلستان ارسال کنند.


منبع : فارس

مطالب مرتبط با : 30 آذر ماه آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره رسانه‎ای ابوذر
دیدگاه شما در مورد : 30 آذر ماه آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره رسانه‎ای ابوذر

30 آذر ماه آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره رسانه‎ای ابوذر تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ