• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 23321 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 19 آبان 1395 - ساعت: 16:34

چاپ
سلطانی‌فر: نمی‌گویم فساد در ورزش بیشتر از سایر حوزه‌هاست/ حضور گودرزی در وزارت ورزش مؤثر بود

سلطانی‌فر: نمی‌گویم فساد در ورزش بیشتر از سایر حوزه‌هاست/ حضور گودرزی در وزارت ورزش مؤثر بود


وزیر ورزش و جوانان گفت: نمی‌گویم فساد در ورزش بیشتر از سایر حوزه‌هاست، اما باید آن را از ناپاکی‌ها بزداییم.

به گزارش میانخبر، مسعود سلطانی‌فر در مراسم تودیع و معارفه وزرای جدید و قدیم ورزش و جوانان گفت:‌ از همه ورزشی‌ها، رسانه و همه کسانی که در مراسم هستند تشکر می‌کنم. از گودرزی هم تشکر می‌کنم و می‌دانم حضور او در وزارت ورزش مؤثر بود.

وی افزود: شهادت می‌دهم او با دغدغه، مسائل این وزارتخانه را پیگیری کرده است. برنامه‌هایم را بارها گفته‌ام و خلاصه اصول مدیریتی را می‌گویم؛ اولین اصل که سیاست مهم است تعامل گسترده با همه دستگاه‌هایی است که با جوانان درگیر هستند. نکته دوم نظارت دائمی به امور وزارتخانه و استانهاست. من مدیر میدانی هستم و دایم بر کارها نظارت دارم. این نظارت دائمی باعث افزایش بهره وری می‌شود. 50 درصد کار مدیر نظارت است.

وزیر ورزش و جوانان تصریح کرد: محور بعدی انتخاب شایسته سالاری است. ظرفیت‌های خوبی در هر وزارتخانه است و باید شرایط ظهور استعدادیابی را فراهم کنیم. موضوع دیگر فعال کردن بخش خصوصی است تا خودشان سرمایه‌گذاری را یک فرصت بدانند. در این صورت مشکلی نخواهیم داشت.

سلطانی‌فر تصریح کرد: محور بعدی، مبارزه با فساد در ورزش است؛ نمی‌گویم فساد در ورزش بیشتر از سایر حوزه‌هاست، اما باید آن را از ناپاکی‌ها بزداییم. موضوع بعدی مدیریت منابع مالی است؛ ما پروژه‌های نیمه کاری زیادی داریم؛ حدود 68 ورزشگاه 5 تا 15 هزار نفره داریم که 3 هزار میلیارد نیاز داریم.

وی خاطر نشان کرد:‌ موضوع بعدی توجه جدی به ورزش بانوان است؛ استفاده از تجربه پیشکسوتان موضوع دیگر است. اصلاح ساختار وزارت ورزش و طرح جامع ورزش و جوانان محور بعدی است. محور بعدی ایجاد امکانات برای جام جهانی و حضور تاریخی در المپیک ٢٠٢٠ است. حاکم بودن ارزش‌های اخلاقی در محیط ورزشی از دیگر برنامه‌هاست. موضوع آخر چابک کردن وزارت ورزش است.


منبع : فارس

مطالب مرتبط با : سلطانی‌فر: نمی‌گویم فساد در ورزش بیشتر از سایر حوزه‌هاست/ حضور گودرزی در وزارت ورزش مؤثر بود
دیدگاه شما در مورد : سلطانی‌فر: نمی‌گویم فساد در ورزش بیشتر از سایر حوزه‌هاست/ حضور گودرزی در وزارت ورزش مؤثر بود

سلطانی‌فر: نمی‌گویم فساد در ورزش بیشتر از سایر حوزه‌هاست/ حضور گودرزی در وزارت ورزش مؤثر بود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ