• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 23326 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 19 آبان 1395 - ساعت: 16:53

چاپ
جابه جایی 600 درخت برای تکمیل اتوبان شهید شوشتری امکان پذیر است

جابه جایی 600 درخت برای تکمیل اتوبان شهید شوشتری امکان پذیر است


رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: جابه جایی 600 درخت برای تکمیل اتوبان شهید شوشتری امکان پذیر است.

به گزارش میانخبر، با اشاره به موضوع قطع 600 اصله درخت برای تکمیل اتوبان شهید شوشتری، اظهار داشت: امکان جابه‌جایی این درختان وجود دارد اما این که شهرداری تهران مجوز قطع درخت صادر کند، ممکن نیست.

وی با بیان اینکه درختان جنگل سرخه‌حصار در مسیر تکمیل این اتوبان قرار دارند، افزود: درختان این منطقه شرایط خاصی دارند به همین منظور باید از سازمان حفاظت محیط زیست برای جابه‌جایی درختان مجوز گرفت.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد: مدیریت شهری هرگز مجوز قطع درخت صادر نمی‌کند مگر اینکه درختان در شرایط فرسودگی باشد و خود ایجاد ناامنی کند.

چمران با بیان اینکه جابه‌جایی درخت شرایط خاص و ویژه‌ای دارد، گفت: سازمان بوستان‌ها و فضای سبز شهرداری تهران وسیله‌ای را برای جابه‌جایی درخت خریداری کرده تا با این امر از خشکی احتمالی درخت جلوگیری شود.

وی با بیان اینکه جابه‌جایی درخت در تمام دنیا انجام می‌شود، تصریح کرد: برای جابه‌جایی و جلوگیری از هرگونه آسیبی به درخت باید تخصص لازم را در این زمینه داشته باشیم.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران با تأکید بر اینکه اگر برای ساخت پارکینگ درختی در ورودی ملک قرار داشته باشد باید آن را جابه‌جا کرد، گفت: به مالکان می‌گوییم که درخت را جابه‌جا کنید اما اگر خشک شود باید جرایم آن را بپردازید و دو برابر بن درخت هم بکارید.


منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مرتبط با : جابه جایی 600 درخت برای تکمیل اتوبان شهید شوشتری امکان پذیر است
دیدگاه شما در مورد : جابه جایی 600 درخت برای تکمیل اتوبان شهید شوشتری امکان پذیر است

جابه جایی 600 درخت برای تکمیل اتوبان شهید شوشتری امکان پذیر است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ