• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 23335 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 19 آبان 1395 - ساعت: 17:21

چاپ
تجهیزات ارتباطی و مخابراتی لازمه توسعه است

تجهیزات ارتباطی و مخابراتی لازمه توسعه است


نماینده مردم شهرستان‌های قروه و دهگلان در مجلس شورای اسلامی، تجهیزات و امکانات مخابراتی و ارتباطی را لازمه توسعه در بخش‌های مختلف عنوان کرد.

به گزارش میانخبر، علی‌محمد مرادی ظهر امروز در دیدار با اعضای هیأت مدیره شرکت مخابرات استان کردستان، با قدردانی از مدیرعامل مخابرات کردستان، اظهار کرد: خدمات و برنامه‌های توسعه‌ای شرکت مخابرات استان شایسته تقدیر است.

وی افزود: ارتباط‌گیری و برقراری ارتباط لازمه زندگی اجتماعی است و یکی از برنامه‌های جامعه دین اسلام است که انسان‌ها در اجتماع با هم ارتباط داشته باشند.

به گفته نماینده مردم شهرستان‌های قروه و دهگلان در مجلس شورای اسلامی، تلاش شیطان برای قطع ارتباط انسان‌ها است اما خداوند در برابر آن، امر مهم ازدواج را قرار داده است که موجب استحکام ارتباطات می‌شود.

مرادی تصریح کرد: کار مسوولان و کارکنان شرکت مخابرات در راستای ارزش‌های دین و دستورات خداوند مبنی بر برقراری ارتباط بین انسان‌هاست و اگر سختی‌هایی نیز در مسیر کار باشد، آنها را آبدیده و محکم خواهد کرد.

وی افزود: کار و اقدامات مهم مخابرات در جای‌جای استان کردستان مشهود است که برخورداری روستاها از اینترنت مصداق این گفته‌هاست.

نماینده مردم شهرستان‌های قروه و دهگلان در مجلس شورای اسلامی استفاده از تکنولوژی روز را لازمه توسعه دانست و گفت: ما نیز باید همگام با دنیا حرکت کنیم تا از قافله استفاده از پیشرفت جا نمانیم.

مرادی نقش ابزارهای ارتباطی در دنیا را تسهیل‌گری در ارتباط بین انسان‌ها دانست و گفت: اما باید فرهنگ استفاده را هم داشته باشیم و از آنها نیز به صورت بهینه استفاده کنیم.

وی در پایان خواستار توجه بیشتر شرکت مخابرات به دو شهرستان قروه و دهگلان شد و گفت: هر چند اقدامات مخابرات در سطح بالایی قرار دارد اما نیاز است این دو شهرستان به صورت ویژه دیده شوند.


منبع : فارس

مطالب مرتبط با : تجهیزات ارتباطی و مخابراتی لازمه توسعه است
دیدگاه شما در مورد : تجهیزات ارتباطی و مخابراتی لازمه توسعه است

تجهیزات ارتباطی و مخابراتی لازمه توسعه است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ